Сергей Денисюк рекомендує цей магазин
23 березня 2021

Купив: Samsung Galaxy S9+ SM G965 128GB Gold, Замовлення №000000

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Рекомендую цей магазин! Ціна відповідає заявленій, товар в наявності (Samsung S9+). Оформив замовлення й оплатив його на сайті, в той же день відправили і наступного дня забрав на Новій Пошті! Дякую!
Анна Вартик рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Смартфон Oukitel WP7 8/128GB Black, Замовлення №23834

Купувала в цьому магазині телефон Oukitel WP7 татові на подарунок. Процес замовлення і доставки пройшов на відмінно, на наступний день телефон вже був у Львові. Доставка кур'єром Нової Пошти.
Кирилл Тиликин рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Самсунг S21, Замовлення №00000

Хороший магазин с топом сервисом, искал флагман Самсунг S21 Snapdragon — менеджер помог разобраться. В итоге через пару часов я счастливый обладатель новенького смартфона.
Alexandr Savenko не рекомендує цей магазин
13 січня 2021

Купив: Смартфон HUAWEI P30 Pro 6/128GB Black (51093TFT), Замовлення №2216

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Все чудово, товар прийшов швидко, все як заявлено в описі. Однак, я не можу зрозуміти, я купив телефон за 18 тисяч і я ще повинен заплатити 143 грн на новій пошті??!?! це не проблема, але чому ви не пишите про це під час оформлення замовлення??? а якщо це сюрприз чи подарунок? ви про це не думаєте, Олександр Володимирович?? дякую за увагу. Ось вам мій маленький, але дуже важливий відгук. Вцілому магазин норм, але дрібниці вирішують все
GromWinter рекомендує цей магазин
2 січня 2021

Купив: Смартфон Blackview BV9500 Plus 4/64GB Black, Замовлення №2110

Менеджеры общаются профессионально, отвечают на все интересующие вопросы, товар пришел быстро, в заводской упаковке (упаковка была немного порвана, но это не свидетельствовало о том, что ее открывали), телефон соответсвует заявленному на сайте.Цены демократичные, по сравнению с другими магазинами. Пока еще не пользовались телефоном. Рекомендую данный магазин!
Валерій Совенко рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Black (SM-G975FZKD)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Не первый раз покупаю именно здесь как раз таки из-за хорошей цены. Хочу сказать, что все ,что там приобреталось было в целостной упаковке без повреждения. Можно спокойно покупать товар как себе так и на подарок Магазину процветания!
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Валерий! благодарим за отзыв! Ждём будущих заказов!
Alice Shutkina рекомендує цей магазин
23 грудня 2020

Купив: One Plus Buds Grey

Достаточно удобно и быстро смогла заказать необходимый товар, забрала самовывозом в тот же день. Наушники оригинальные, были запечатанные. В офисе предложили примерять (были распечатанные другого цвета). Спасибо, всё ок, рекомендую!
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Алиса, благодарим ха отзыв! Всегда ражы помочь! Обращайтесь к нам ещё.
Андрей Ивашко рекомендує цей магазин
16 грудня 2020

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22)

Заказ на наушники оформил через сайт магазина , вечером, всё достаточно удобно. Приблизительно через 7-8 минут позвонили, уточнили по поводу заказа и адреса. Отправили утром следующего дня,без всяких "завтра" и "товара пока нет на складе", как в некоторых магазинах, да и цены в магазине очень вкусные. Спасибо за оперативность!
Dima Yatsenko рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Xiaomi Black Shark 3, Замовлення №20177

Все понравилось. Сделал заказ Xiaomi Black Shark 3 27 числа, несмотря на весь ажиотаж "черной пятницы" доставили курьером на следующий день. Уже не первый раз покупаю в ТОП Электронике, вся техника оригинальная по очень приятным ценам.
Андрій Трофімов рекомендує цей магазин
7 грудня 2020

Купив: Смартфон Sony Xperia 5 II 8/256GB Blue

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Впечатления от магазина приятные. Всё по делу и вовремя. Большой ассортимент в разных моделях. Заказывал ребёнку в подарок Sony Xperia. Мы, а главное ребёнок, довольны. Доставили быстро и по адресу