Максим Пасичный рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: Samsung Tab 8 12 4 128 Grey

Не перший раз купую товар у даному магазині. Як завжди все пройшло максимально швидко та зручно. Менеджер зв'язався через 15 хвилин після оформлення замовлення, та надав всю необхідну інформацію, відправили новою поштою, через один день товар вже був в мене. Рекомендую.
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову!
electrum не рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21+ SM-G9960 8/256GB Phantom Silver, Замовлення №3195

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оформила покупку на вихідних на сайті магазину. У понеділок менеджер телефонував і сказав, що телефону немає в наявності. При цьому на Хотлайні бажана модель телефону від цього магазину є, і на сайті у них наявний, тільки ціна стала сильно вище. Цікаво, що через день ціну знову опустили до попередньої. Це так боялись курсових коливань, що не доставили оформлене раніше замовлення? Ну ок., телефон за 29+ тис грн. продав (і заробив) інший і-нет магазин. Не рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Доброго дня! Ціни та наявність товару оновлюється кожні 2-3 години, тому наявність та ціни змінюються декілька разів за день.
YourDearCat не рекомендує цей магазин
12 квітня 2022

Хотів купити: Смартфон OnePlus 9R 8/256GB Lake Blue, Замовлення №3084

Сделал заказ, на следующий день изменили цену, никто не связался
Carroll Joel рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Oneplus 2 5G 8/128GB Gray Sierra EU

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал в данном магазине Oneplus Nord. Спасибо большое ребятам за максимально быструю доставку, через 3 часа после заказа телефон был у меня. При курьере оплатил на карту за телефон и доставку. Аппаратом доволен, магазин рекомендую
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Здравствуйте! Благодарим Вас за отзыв. Мы искренне рады, что Вы остались довольны покупкой в нашем Интернет-магазине.
Влад Горохов рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: OnePlus 9 12/256GB Astral Black

Покупаю уже второй телефон в данном магазине, до этого покупал OnePlus 8, но к сожалению разбил его вдребезги, вынужденно пришлось обновится, посоветовавшись с менеджерами остановился на OnePlus 9. Телефоном как и магазином доволен.
Петр Слуцкий рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Купив: Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi 256GB Space Gray (MUU32)

Покупал на подарок на Новый год! Техника оригинальная, мне важно что бы был запакован, магазин не подвел, отправили Новой Почтой, айпад был запакован в блистерную заводскую упаковку. Всем доволен.
Aleksandr Berezovskyi рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 III 12/512GB Black

С женой обновились на флагманы Сони, классный магазин, так как с утра до ночи на работе, и возможности в рабочее время выйти к курьеру времени нет, попросили доставку на самое позднее время, магазин пошел нам на встречу и сделал доставку ближе к 22.00. Мы довольны, смартфоны бомба. Рекомендую.
Максим Василенко рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Sony Xperia 5 J9210 6/128GB Red

Купили Sony Xperia дочке, отличный телефон за свой ценник. Менеджер подсказал эту модель, хотя могли и подороже нам продать, так как мы озвучили сразу на какой ценник рассчитываем, и он был выше. Итог: ребенок доволен, пару тысяч еще в кармане, решили добавить и на Новый год дочке часы у ребят купить. Спасибо!
Андрей Ткаченко рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 FE SM-G780F 8/256GB Cloud Navy (SM-G780FZBH)

Замовляв Samsung S20 FE, отримав замовлення вже на наступний день. Дуже гарно проконсультували та доставили, як і домовлялись. Залишились тільки приємні враження. Дякую!
AlexanderB рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Смартфон DOOGEE S88 Pro 6/128GB Black, Замовлення №2868

Заказал в этом магазине, оплату произвел переводом на карточку без комиссии, товар отправили вовремя. В общем работой и обслуживанием магазина остался доволен.