Дмитрий Petrik рекомендує цей магазин
24 вересня 2020

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Y530-15ICH (81LB003MUS)

Ноутбук чудовий, на той момент в ньому була сама вигідна ціна. Все отримав, залишився задоволений.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Станислав Татехин рекомендує цей магазин
14 вересня 2020

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-54-51M5 (NH.Q5UAA.001)

Придбав Ноутбук в даному магазині і задоволений покупкою, так як і ціна була низькою та співпадала із заявленою, без змін і замовлення пройшло без проблем.
Тетяна Изова рекомендує цей магазин
6 вересня 2020

Купив: Ноутбук HP OMEN 15-DC1079 (6WC38UA)

Приятные впечатления от покупки в магазине. Доставка курьера прямо под дверь. Могу только рекомендовать!
Евгений Кивялов рекомендує цей магазин
1 вересня 2020

Купив: Ультрабук ASUS ZenBook 14 UX430UN (UX430UN-Q72SP-CB)

Доставка быстрая: заказал в 10:30, в этот день в 19:30 товар был уже доставлен.
Андрей Gerga рекомендує цей магазин
30 серпня 2020

Купив: Ноутбук HP Envy 15-CN1055 x360 (6JU32UA)

Оформление заказа и доставка прошли без проблем.
Наталья Первицкая рекомендує цей магазин
17 серпня 2020

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook Flip S UX370UA (UX370UA-XH74T-BL)

Покупала и оплачивала картой. Всё прошло без проблем.
Олег Асаков рекомендує цей магазин
13 серпня 2020

Купив: Стилус ASUS Pen Active Stylus (90NB0000-P00100) Silver

Единственный магазин в котором оказался стилус в наличии, приехал забирать в офис, проверил стилус и оплатил, все быстро!
Снежана Карловец рекомендує цей магазин
10 серпня 2020

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook S15 S510UN (S510UN-MS52)

Все хорошо! Товар соответствует описанию! Обслуживание отличное!
Панчошак Даниил рекомендує цей магазин
21 липня 2020

Купив: Заказ №1525 Ноутбук Lenovo LEGION Y740-17ICHG (81UJ000VUS)-59920 грн. Lenovo LEGION Y740-17IRHG GAMI, Замовлення №1525

Компьютер отправили очень быстро, магазином доволен)
20 липня 2020

Купив: Ноутбук MSI GL63 9SDK GAMING (GL639SDK-879US), Замовлення №1978

Хоч я i подзвонив увечерi, я все одно отримав ТТН у той же день. Товар дiйшов швидко у цiлостi. Всiм задоволений, особливо цiною, вона значно нижче нiж у конкурентiв.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.