Сотников Олександр рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook K571 (K571GT-EB76)

Купівлею ноутбука задоволений, сервісом теж, все пройшло чудово.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Alex Skill рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13 Space Gray 2018 (MUQT2)

Ноутбук відмінний, гарантія офіційна, забирав у точці видачі, обслуговування ввічливе, ціна не висока. Дякую!
Буценко Анастасія рекомендує цей магазин
1 травня 2021

Купив: Ультрабук HP ENVY 13-AH0051 Ultra-Thin (4AK66UA)

Задоволена роботою інтернет магазину, замовлення швидко опрацювали та доставили, всім задоволена))
Ковач Дмитро рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Ультрабук ASUS ZenBook 13 UX331UA (UX331UA-Q52SP-CB)

Зважився на оновлення ноутбука, старому нещодавно виповнилося 6 років, товар був у наявності, оформлення через корзину пройшло без проблем, забирав з офісу, перевірив та сплатив. Дякую!
Анна Ерошина рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Купив: Ноутбук Dell XPS 15 7590 (INS255345SA)

Осталась очень довольна работой магазина, выдали ноутбук оперативно, все проверили, спасибо.
Budnik Valera рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Купив: Ноутбук Dell XPS 15 7590 (INS255345SA)

Все отлично. Отдельная благодарность парням из пункта выдачи.
Валентина Мельник рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Ноутбук HP Pavilion Gaming 15-dk0030nr (6QX96UA)

Ноутбук супер! Спасибо магазину, доставили в день заказа!
Відповідь представника «АратА»
Illya Voronov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 березня 2021

Купив: Ноутбук HP OMEN 15-dc1058wm (7MA38UA), Замовлення №33585

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Andrey Sport рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Стилус Lenovo GX80K32882 Active pen 1 Stylus

Покупал в этом магазине Стилус. в офисе проверил на совместимость, все работает.
Andrey Ua1 рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Ультрабук Lenovo Yoga C740-14 (81TC00C4US)

Сподобалася оплата на карту в офісі при отриманні товару, все швидко.