supreme рекомендує цей магазин
30 серпня 2021

Купив: Ноутбук Dell XPS 15 7590 (INS255345SA)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Покупка прошла ок. Магазин видел впервые, зацепил ценой. У ноута начал бажить розьем HDMI, Направили, починили за 2 дня. По гарантии. Спасибо. Молодцы.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Никита Кириллович рекомендує цей магазин
26 серпня 2021

Купив: Ноутбук HP OMEN 15T-DH000 GAMING (17F12UW)

Заказывал ноутбук, отправка и доставка прошла без проблем.
Дмитрий Игоревич рекомендує цей магазин
22 серпня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE (GL703GE-IS74)

Доставка прошли чётко, проверил товар при получении, ноутбуком доволен.
Людмила Николаевна рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Купив: Ультрабук HP ENVY 13-AH0051 Ultra-Thin (4AK66UA)

Магазин хороший, рекомендую)
Novel1 рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Y545-15 (81Q60002US)

Заказывал в этом магазине ноутбук, доставили на следующий день. Привезли всё в целости, претензий к обслуживанию нет.
Анна Toyota рекомендує цей магазин
17 липня 2021

Купив: Ноутбук MSI GF63 9SC THIN GAMING (GF639SC-256US)

Цена была достаточно хорошей. Я так поняла - распродажа остатков.
Alexandr Vladimirovich рекомендує цей магазин
25 червня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G GL531GU (GL531GU-WB53)

Все дуже добре, Дякую!
Григорій Петрович рекомендує цей магазин
19 червня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook 14 UX434FL (UX434FL-DB77)

Замовляв Ноутбук, ціна була приємна, в обід відправили замовлення, все прийшло ціле і гарно запаковане.
Алина Konti рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook S15 S510UN (S510UN-MS52)

Цілком задоволена покупкою ноутбука, після замовлення відправили в той же день, товар якісний та оригінальний, все швидко.
Денис Сергійович рекомендує цей магазин
16 травня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Y530-15ICH (81LB003MUS)

Швидко обробили замовлення та доставили товар (курєром), Дякую!