Maruf Tatyana рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 (20SL001CUS)

Менеджер перезвонил быстро, заказ прошел без проблем. Курьерская доставка с 18 до 20, курьер позвонил минут за 40 перед доставкой. Ноутбуком довольна.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Alex Soloviov рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad S340-15IWL (81QF0002US), Замовлення №2001

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: видача товару на складі

Отличный магазин. Из плюсов приятные цены и адекватная обратная связь. Минусы Офис находиться в неудобном месте.
Відповідь представника «АратА»
Grim devil не рекомендує цей магазин
2 лютого 2021

Хотів купити: Lenovo Legion Y740-17IRHG (81UJCTO1WW-117)

Відповідь представника «АратА»
Очень жаль, что вы остались недовольны нашим магазином, хотим заметить, что у вас было два вопроса на один из которых мы ответили. Второй вопрос по поводу HDR - это специфическая характеристика которую производитель в явном виде не указывает, в большинстве случаев этой функции нет. Мы искали эту информацию, но к сожалению не нашли.
Дмитро Лозиневич рекомендує цей магазин
24 січня 2021

Купив: Ультрабук HP Spectre x360 15-eb0053dx (9GB30UA)

Ціна прийнятна, ноутбук вразив.
Shelest Aleksey рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G GL731GT (GL731GT-RB71-CB)

Заказал ноутбук, все прошло хорошо, позвонили уточнили адрес, доставили ноутбук в день заказа.
Татьяна Воронкова рекомендує цей магазин
18 січня 2021

Купив: Ультрабук Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 (20R10015US)

Забирала ноутбук в день замовлення, всім задоволена.
Галина Авдеевна рекомендує цей магазин
12 грудня 2020

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR GL703GM (GL703GM-US74)

Все добре, замовила ноутбук, зі мною швидко зв'язалися, приїхала до офісу забирати приємно спілкуються, швидко забрала замовлення. Дякуємо!
Veronika Horna рекомендує цей магазин
30 листопада 2020

Купив: Ноутбук ASUS TUF GAMING F15

Дуже сподобався сервіс магазину. Після того, як добавила товар у корзину, менеджер зателефонував, детально розказав про товар. Швидко відправили ноутбук належної якості.
Oleksandr Galiy рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Купив: Lenovo Yoga 730-15IKB (81CU000UUS)

Ноут прийшов через день. Все супер, насолоджуюсь!
Борис Остапченко рекомендує цей магазин
30 вересня 2020

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook K570UD (K570UD-DS74)

Хороша цiна, швидка доставка, все пройшло добре Рекомендую