Оксана Суха рекомендує цей магазин

Купив: Чайник Russell Hobbs, тостер Russell Hobbs

Особлива подяка за обслуговування!
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо за Ваші замовлення та відгук, який Ви залишили на нашій сторінці у Хотлайн. Бажаємо приємного користування та нескінченну кількість чашок запашного чаю. Звертайтесь, завжди раді виконати Ваше чергове замовлення. З повагою, команда "NEO24".
Любомир Ерстенюк рекомендує цей магазин

Купив: Мікрохвильова піч SAMSUNG ME83XR, Замовлення №78559

Дуже задоволений покупкою. Ціна значно краща ніж в інших магазинах. Швидко. Товар відповідав фото. Зовнішні написи на англійській, оскільки я принципово не хотів російською.
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за покупку. Ми завжди радо ідемо на зустріч клієнту і готові створити для нього невеличке диво, якщо це у наших силах та компетенції. Бажаємо Вам приємного перегляду улюбленого медіаконтенту. Упевнені, з метою нової покупки Ви неодмінно звернетесь саме до нас.
На фото микрохвильова піч - підскажить будь-ласка що це за модель? Я теж хочу переглядати медіаконтент поки розігріваю страви! :)
24 вересня 2020 Відповісти
Вова Кириленко рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1020D, Замовлення №78451

Замовив на сайті, передзвонити та відправили швидко. Все прийшло як і замовляв. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за покупку здійснену у нашому магазині. Дякуємо за рекомендації нашим майбутнім клієнтам. Упевнені, що усі наступні покупки Ви здійснюватимете саме у нас. Дякуємо і бажаємо завжди вдалих та приємних покупок.
Александр Бровенко рекомендує цей магазин

Купив: минисистема LG FH6, Замовлення №77901

все отлично, товар оригинальный, всё понравилось!
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо за покупку. Упевнені, у разі необхідності Ви без зайвих вагань не лише звернетесь до нас повторно, але й порекомендуєте наш магазин своєму найближчому оточенню. З повагою, команда інтернет-магазину "NEO24".
Сергей Каламурза рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE55Q70R, Замовлення №78708

Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Працівники "NEO24" працюють на свого клієнта. Ми вдячні за час, який ви виділили для написання відгуку на нашій сторінці у Хотлайн. Упевнені, що наш інтернет-магазин Ви без вагань порекомендуєте своєму найближчому оточенню. З повагою до Вас, працівники "NEO24".
Denys Shamrai рекомендує цей магазин

Купив: Samsung QE55Q60R, Замовлення №78410

Гарно організована робота, навіть в умовах карантину, товар був готовий до видачі протягом дня. Дякую за гарний сервіс, рекомендую!!!
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук, залишений на сторінці "NEO24" у Хотлайн. Наша команда працює для свого клієнта. Також хочемо подякувати й за те, що серед безлічі інтернет-магазинів Ви обрали саме наш. Упевнені, що у разі необхідності Ви звертатиметесь тільки до нас. З повагою, "NEO24".
greg.sm рекомендує цей магазин

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M

Всем доволен, прошло все гладко
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Дозвольте привітати Вас із вдалою покупкою. Упевнені, що європейська якість додасть свого внеску до довголітньої роботи. Прийміть наші слова вдячності за відгук залишений Вами на сторінці Хотлайн. Упевнені, що Ви зможете порекомендувати нас своєму найближчому оточенню. Дякуємо.
Shuka4 рекомендує цей магазин

Купив: Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 1990 PRO

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Команда "NEO24" вітає Вас із вдалою покупкою, часткою якої є докладені нами зусилля. Дякуємо, звісно, і за відгук, на який Ви виокремили час. І за теплі слова, які спонукають до праці, знаючи, що вона не даремна. Упевнені, у разі необхідності придбання інших побутових товарів Ви звернетесь саме до нас. З повагою, інтернет-магазин "NEO24".
Vetal_1984 рекомендує цей магазин
13 травня 2020

Купив: DJ програвач Pioneer PLX-500 Black PLX-500-K, Замовлення №78231

Все супер, пришло все в срок и в жёстких условиях карантина, спасибо ребята за слаженную работу и самую низкую цену????
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо, що в таких не простих умовах Ви залишаєтесь з нами. Упевнені, не один раз зустрінемось на сторінках нашого інтернет-магазину. Отож, завжди вдалих покупок та швидких доставок.
Александр Красиленко рекомендує цей магазин
10 травня 2020

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer A6, Замовлення №78282

Оформление и отправка заказа прошли быстро и без проблем.Спасибо за хороший сервис!)
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо за здійснену покупку. Упевнені, Ваші покупки у нас будуть завжди тільки приємними. Спасибі за те, що навіть у такий складний час Ви обрали саме наш інтернет-магазин. Бажаємо здоров'я та виключно вдалих покупок.