Irinа_lv___ рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Samsung QE65Q80B

Замовила телевізор у четвер , а у п‘ятницю отримала адресну доставку. Все супер швидко та якісно. Менеджер Наталя детально розповіла про механізм покупки. Привітний персонал. Ціна та наявність товару відповідала заявленій на сайті. Магазин рекомендую !
Tetiana Kit рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Електрогриль Tefal GC722D OptiGrill + X-LARGE

Повністю задоволена магазином і грилем. Рекомендую!
Viktor Gross рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 730 NB, Замовлення №2535

Отличный магазин, доставили товар в заводской новой упаковке как я и просил.Цена соответствовала, в итоге доволен и рекомендую.
Chudovska рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Духова шафа, мікрохвильова, посудомийка

Дуже відповідальні, приємні і організовані люди. Буду техніку тільки у них купувати. Ціни адекватні, сервіс - шикарний. Оплачувала повністю на р/р і відправляли вчасно відповідно до замовлення. Я придбала техніку по замовленню - вийшло навіть швидше ніж домовлялися)
khizhkovg рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Варильна поверхня Whirlpool WB B8360 NE 1 9608

Yevhen Osipov рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Вбудована духова шафа Bosch HBA534EB0

Все добре, рекомендую!
Анатолий Зайченко не рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: мультиварка Fhilips HD3037/70

Роман Роман не рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Хотів купити: Кавомолка Bosch TSM6A014R, Замовлення №2286

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На сайті вказують найнижчу ціну а потім хочите оплатити товар - комісія 2%, доставка також за ваш кошт і у підсумку ціна буде як і на інших сайтах.
Андрей Даниловский рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Бутербродниця Gorenje SM703GCG, Замовлення №2197

Все сподобалося
Представник магазину «NEO24»
Дякуємо за ваш відгук !!!
1 липня 2022 Відповісти
Олена Русецька рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Електрогриль Tefal GC722D OptiGrill + XL, Замовлення №2119

Магазин рекомендую! Все відповідально, дуже оперативно. Якість товару відповідає опису, ціна найоптимальніша на ринку. Дякую!
Представник магазину «NEO24»
Дякуємо за ваш відгук !!!
1 липня 2022 Відповісти