Юлия Слюсарь рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Електрогріль Tefal

Приємна ціна, швидка доставка. Найкращі рекомендації!
Представник магазину «NEO24»
Дякуємо за ваш відгук !!!
24 червня 2022 Відповісти
Вадим Тишков рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: Whirlpool AKP 446 IX, Gorenje IT64ASC

Замовляв духову шафу Whirlpool AKP 446 IX, потім поверхню Gorenje IT64ASC. Замовлення відправили у той же день, все у заводському пакуванні з гарантійними талонами. Дуже задоволений ціною, сервісом!
Представник магазину «NEO24»
Дякуємо за ваш відгук !!!
20 червня 2022 Відповісти
Vermin рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Braunfx3030

Сделал заказ кухоного комбайна. Дешевле чем везде. Все вовремя. Доволен всем
Зауаз отправили наложкой все супер. Быстро.
3 червня 2022 Відповісти
Олександр Кос рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Пральна машина

Lvovych рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: Варильна поверхня Electrolux KGS6436BX, Вбудована духова шафа Electrolux EZB3410AOX, Замовлення №1735

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Доброго дня! Хочу поділитися з вами, покупкою в Neo24. Після пошуку в інтернеті бюджетного комплекту з варильної поверхні та духовки, зупинився на сайті Нео24, ціна була задовільною та товар був в наявності, відправили наложкою НП і вже через два дні товар був на пошті, вніс всю суму що не переплачувати комісію. Все пройшло ок! Дякую команді Нео24 за швидкий та якісний сервіс)
WildBoar рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Електрочайник Delonghi KBOV 2001.BG, Замовлення №1542

Знайшов бажаний електрочайник на сайті NEO24. Статус був вказаний "під замовлення" та й ціна низька. Замовив, передзвонили миттєво, прийняли, передплати не просили. Одразу попередили, що треба тиждень чекати, але терміни мені не "горіли". Через тиждень передзвонили та повідомили про наявність. Ціна не помінялась, відправили наступного дня. Все супер. Дякую.
Alex S рекомендує цей магазин
5 жовтня 2020

Купив: Соковитискач центробіжний Kenwood JE850, Замовлення №1164

Отличный магазин, вежливые консультанты, оперативная доставка. Спасибо.
23 вересня 2020

Купив: Електрогриль Delonghi SW12AC.S, Замовлення №722

Татьяна Калякина рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Купив: Кухонний комбайн Braun FX3030, Замовлення №442

Быстро отправляют товар, вежливы. Приобретением очень довольна. Neo24 - магазин с качественным товаром, адекватными ценами и хорошим обслуживанием. Поэтому рекомендую этот магазин всем.
Marina Shev рекомендує цей магазин
19 вересня 2020

Купив: Кухонний комбайн KitchenAid 5KFP1335EER

Сотрудничаю с магазином Neo24 не первый год, всегда все отлично. После каждой покупки понимаю, что в следующий раз обращусь снова именно к ним! Молодцы, ребята! Так держать!