VidocQ рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: SSD накопичувач GOODRAM CL100 GEN.3 960 GB (SSDPR-CL100-960-G3), Замовлення №483642

Товаром задоволений. Встиг взяти ще по норм ціні за 1549. Непогана якість цих дисків.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш позитивний відгук, він дуже важливий для нас. Раді співпрацювати!:)
viber не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Аккумулятор Xiaomi Mi 9 Lite Pyxis (M1904F3BG) / BM4F (4030 mAh) 12 мес. гарантии, Замовлення №170951

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Ми зазначаємо в наших характеристиках, що це оригінал (Китай), дається рік гарантії. Фото, як також зазначено в характеристиках, для ознайомчих цілей. Логотип виставляє завод виробника Xiaomi, які не виготовляють запчастини. Ви можете повернути товар протягом 14 днів, якщо він Вас не влаштував.
Шановні, воно все з Китаю, але те що Ви мені прислали, як видно на фото, аж ніяк не оригінал, котрий представлений у Вас на сайті на фотографіяї товару. Перезамовив в іншому магазині, і прислали справжній оригінал, а Ви фотографіями на сайті вводите в оману. Більш того, повернення товару теж не без проблем пройшло! Забрали повернення з нової пошти аж через тиждень після того як вона прибула на склад. При тому, що я майже щодня телефонував Вашим операторам, і нагадував, що посилку не забрали. І щоразу вони брехали, що передали цю інформацію логістам. Насправді не передавали, бо коли я зателефонував черговий раз, то черговий оператор відповів, що ніяких поміток по моєму поверненню немає і він, нарешті зробив якісь там помітки, що посилку мають забрати. Потім ще півтори тижні пройшло поки мені повернули кошти. Втратив з Вами час і кошти на доставку. Висновок: борони Боже до Вас ще раз звернутися!
29 жовтня 2023 Відповісти
Iamgroot не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Аккумулятор для планшета Lenovo Tab M10 / L18D1P32, Замовлення №167237

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Очікував товар 5 днів замість обіцяних - 1-2. Дата виготовлення акумулятора - 16.01.2022 Сьогодні - 04.10.2023 Це акумулятор, його строк служби 2 роки. Залишилось 2 місяця....
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуаціє. Ми бачимо, що була затримка товару з-за складу імпортера, та те, що оператор зв'язувався з Вами щодо затримки, де Ви підтвердили, що очікуєте. На жаль, склад імпортера не надає інформацію якої дати випуску передає поставку. Ми можемо Вам перезамовити з іншого місця більш свіжий аккумулятор.
Дмитро Д. не рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Ліхтарик Mi Led Black, Повербанк Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №146076

Представник магазину «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. З-за авантаженості на логістичний центр та технічні збої ми мали проблему з вчасно відправленним товаром. Ми працюємо над виправленням даної проблеми. Менеджер в телеграмі передавав заявку за повторну відправку за наш рахунок товару, який до Вас не доїхав, але з-за технічних причин цього не відбулося. Ми знову звернулися до логістичного центру та відправили третій ліхтарик. Бачимо по ТТН, що Ви отримали його. Ще раз вибачаємося за незручності!
5 жовтня 2023 Відповісти
Taty не рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Блок живлення для mac, Замовлення №20450774849956

Не можливо повернути товар. Його просто не забирають з пошти. Телефонуємо вчетверте, кожного разу пояснюючи і називаючи номер накладої. Просимо прийти на пошту і забрати товар, бо вже почалося платне зберігання. Кожного дня кажуть, що заберуть і не забирають. Наступного дня телефонуємо і доводиться проходити всі етапи опитування, наче телефонуємо вперше і знов "Зачекайте, ми передамо інформацію". Та сходіть вже на пошту! Не рекомендую тут будь-що купувати, бо повернути буде неможливо!
Представник магазину «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! В наданих реквізитах на повернення ми просимо клієнтів відправляти НЕ накладним платежем і повідомити про ТТН, щоб відділу повернень була можливість знайти замовлення клієнта та передати за статус посилки від відправника. 21.09.23 по Вашому контактному номеру телефону 099****789, щоб був залишений в замовленні, Вам зателефонував менеджер, та пояснив причину, чому посилка поїхала назад, і що ми чекаємо від Вас повторного відправлення по реквізитам, як там вказано "Не накладним платежем". При отриманні, з Вами зв'яжеться менеджер та уточнить реквізити для повернення коштів.
25 вересня 2023 Відповісти
Max_dubas не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Пусковое устройство Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter 12000 mAh Black (CRJS03-01, Замовлення №157476

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Вибачаємося за дану ситуацію, будемо намагатися покращити наш сервіс.
googee не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Оперативна пам\\\'ять G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 2666 MHz Aegis (F4-2666C19D-32GIS) КОД ТОВАРУ 5830, Замовлення №157538

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. На жаль, склад імпортера пізно повідомив про відсутність товару. Кошти повертаються протягом 2-3 робочих днів, вихідні дні не враховуються. По статусу повернення бачимо, що кошти Вам повернули. Якщо Вам буде потрібно, можемо надати квитанцію
17 вересня 2023

Купив: Hoco Powermaster J86A 50000mAh 22.5W Black, Замовлення №139071

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Вдячні за позитивний відгук. Він дуже важливий для нас. Будемо раді співпрацювати:)
Victoria не рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Дисплей Xiaomi Redmi Note 11S с тачскрином, (OLED), Black, Замовлення №150038

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Сьогодні продали бракований б/у екран на Ушинського, 1.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Якщо Ви дисплей не встановлювали, не вклеювали, не викидували верхню плівку, - збережено товарний вигляд - можете повернути дисплей, зробити обмін чи повернення коштів.
Жанна Коваль рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Портативна колонка Hoco BS45 Grаy, Замовлення №179750

Колонка дуже крута, підбирала тут, оформила на сайті магазину. Товар був в наявності на день в день, тому забрала з Ушинського в день оформлення. Ніяких проблем не виникло, продавець вічливий. Магазин рекомендую