Wikand3 не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Хотів купити: Кабель USB Cablexpert Magnetic USB Type-C Cable White (CC-USB2-AMUCMM-1M)

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Ми отримали Ваше повернення з геть розірваним упакуванням, при вказаному дефекту товар передається на розгляд Сервісного Центру виробника. І розглядаться до 14 днів. При завершенні рішення від Сервісного Центру виробника з Вами зв'яжються та уточнять реквізити для повернення коштів чи заміну за Вашим побажанням
У магазині АКС(замовлення 131917) придбав кабель USB Cablexpert Magnetic Type-C Cable White (CC-USB2-AMUCMM-1M). Товар не відповідав своїм характеристикам - немає функції швидкої зарядки, проста зарядка працює-не працює, немає обміну даними з комп'ютером. Повернув товар у магазин, чекав більше місяця, надіслали товар назад із такими ж проблемами!
27 січня 2024 Відповісти
Servicesmashs не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Клавиатура для ноутбука Dell Vostro 3300 3700 (KB310777) PowerPlant, Замовлення №135064

Григорій Піртахія рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Мультиметр цифровий UNI-T UT-123D UT123D, Замовлення №137413

Купив в цьому інтернет-магазині мультіметр. Замовлення підтвердили протягом двох годин. За п'ять днів отримав покупку у пункті видачі. Співробітники були чемні у спілкуванні. Дякую!
Serg Klim не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Poko m4pro, Замовлення №4

Купив екран на телефон, нерабочий, обмін робити не хочуть, вигадують причини,що він був вже битий і т.д.Дуже не рекомендую
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, номер замовлення чи номер телефону, за яким робили замовлення, щоб розібратися в даній ситуації.
0677891634, за цим номером був заказ
8 грудня 2023 Відповісти
Анатолий Буренков не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Шлейф Google Pixel 4 XL с разьемом зарядки и микрофоном, Original, Замовлення №115618

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Oleg B не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач TEAM MP34 1 TB (TM8FP4001T0C101), Замовлення №134844

На товарі були сліди експлуатації. Упаковка була відкрита, на товарі були наявні відбитки пальців та сліди встановлення. Розгледівши це все - одразу повернув в магазин. Результат. Витрачений час, нерви, паливо. НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей магазин.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Це була пропозиція з уцінкою. На жаль, по технічним причинам вона не відобразилась на сайті. Накопичувач у використанні не був, попередній клієнт не вірно собі підібрав, йому потрібен був M.2 Sata. Зрозумів він це на жаль вже коли намагався його встановити. Помилка на сайті виправлена. Вибачте за незручності. Можемо запропонувати вам знижку на іншу модель в наступному замовленні.
Артур Игнатов не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Дисплей Huawei P Smart Z, Y9 Prime 2019, Honor 9X Global с тачскрином и рамкой, оригинал, Blue, Замовлення №129670

Модуль місцями погано приклеєний до рамки, є сліди переклейки, сам дисплей менше ніж оригінальний, на краях скла нема заокруглення. Нічого спільного з оригіналом. Встановив як є, бо терміново треба було відновити телефон. Оператор який підтверджував замовлення сказав, що це сервісний оригінал. Це вже не перший випадок з AKS...
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Добрий день! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок стосовно нашої роботи. Щиро просимо про вибачення у цій ситуації. Нам шкода що Ви отримали товар, котрий не відповідає заявленим характеристикам. Хочемо зазначити, що так, є на сайті сервісні оригінали та оригінал (Китай). Сервісні оригінали(донор) мають на сайті приписку у назві, що вони є сервісним оригіналом. Але як зазвичай усі донори є знятими з інших телефонів, тобто бу стан. Ми прослухали розмову з оператором, де він Вам пояснював, що є сервісний оригінал та оригінал(Китай). На Ваш запит, буде чи дисплей нормально працювати, на що Вам відповіли "так".
Dimonchk Dumoc не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Дисплей xiaomi mi5x, Замовлення №196462

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Купив дисплей, прислали з неробочим сенсором, а при поверненні сказали що це не їхній наче немає всіх позначок...от і все. НЕ рекомендую в них купувати!
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! На нашому сайті вказано правило повернення товару. Оператор приймає звернення в телефонному режимі й не бачить товар, тому записує недоліки та вірить клієнту “на слово” про збережений товарний вигляд. Кожне повернення оглядається на збереження товарного вигляду. На жаль, шановний Пане, зокрема “немає усіх позначок” дисплей, який Ви на повернули, мав здерту фарбу в декілька місцях та переклеїний стікер. Ми були змушені Вам відмовити з-за відсутності товарного вигляду товару.
Ironhide рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Аккумулятор Samsung N7100 Galaxy Note 2 / EB595675LU / DV00DV6111 (2400 mAh) PowerPlant, Замовлення №124003

Придбав у магазині AKS декілька аккумуляторів для старого мобільного телефону. Брав акумулятори тут неодноразово і завжди без проблем. Є гарантія, та зверніть увагу на АКБ вказано реальну місткість від магазину (замість фейкової від виробника) щоб не було потім питаннь. Місткість середня, NFC-антена відсутня, але ж і ціна - практично даром і є на такі старі моделі як Galaxy Note 2. Працює справно. Дякую Вам!
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми надзвичайно вдячні за Вашу підтримку і високу оцінку нашої роботи. Чекаємо на Вас знову :)
Jumper не рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Акумулятор BM22, Акумулятор для мобільного телефона Xiaomi BM22 (3000 mAh), Замовлення №128752

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок стосовно нашої роботи. Щиро просимо про вибачення у цій ситуації. Нам дуже прикро, що Ви та Ваш батько зіткнулися з даною ситуацією. При Вашому першому зверненні ми зразу вирішували питання з логістичним центром про неправильно доставлений товар, і наш менеджер поставив роботу так, щоб Вашому батьку привезли правильний товар. Але, на жаль, знову сталася ситуація з логістичним центром, що Ви не отримали товар як Вам повторно обіцяли. Ця ситуація є відхиленням від наших звичайних стандартів. Бачимо, що з Вами вже зв'язались щодо сроків приїзду кур'єра та зробили обмін аккумуляторів. Будемо намагатись повернути Вашу довіру!