AlexTel не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Baseus GaN Mini Quick Charger QC4.0+PD3.0 120W USB+2Type-C 5A , Кабель DC Baseus Zinc Magnetic Series Lenovo Laptop Charging Cable Type-C to DC Square Port 100W 2m Black (CATXC-U01), Замовлення №119372

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

AnnaLan не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Акамулятор до ноутбука Acer AS10D71, Замовлення №20450800163253

Сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок стосовно нашої роботи. Щиро просимо про вибачення у цій ситуації. Нам шкода що Ви отримали бракований товар, котрий не відповідає заявленим характеристикам. Ця ситуація є відхиленням від наших звичайних стандартів. Бачимо, що з Вами вже зв'язались щодо повернення коштів. Будемо намагатись повернути Вашу довіру!
Ілля рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J86A 50000mAh 22,5W Black, Замовлення №153894

Купував на цьому тижні даний Павербанк. Якість чудова, магазин спрацював миттєво. Із задоволенням користуюся! Дякую за вчасну відправку та клієнтоорієнтованість !
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми надзвичайно вдячні за Вашу підтримку і високу оцінку нашої роботи. Чекаємо на Вас знову :)
МиколаT рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Захисне скло для телефону 1Touch Защитное стекло Apple iPhone 7, iPhone 8, Замовлення №161040

Купував у червні разом з поклейкою, досі тримає і пузирків повітря немає, якістю задоволений як скла так і поклейки
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Ми щиро вдячні Вам за позитивний відгук! Ваша підтримка і висока оцінка нашої роботи надзвичайно важливі для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваше наступне замовлення!
Pacorabana рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Навушники TWS QCY T13 ANC Black, Замовлення №167400

Купував навушники племіннику, замовив і в той же день забрав в одному з 6 запропонованих магазинів, навушники нарікань не викликають - якісні матеріали, та гарне звучання!
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Ми неймовірно вдячні за Ваш позитивний відгук, він дуже важливий для нас! З нетерпінням чекаємо на Ваше наступне замовлення!
erik Marie не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Сенсор (тачскрін) Apple iPad 4 (A1458, A1459, A1460) оригінал Black, Замовлення №101529

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

І крім того, я забув додати, що, коли я запитав оператора, чому він не повідомив про умови оплати, він не намагався розібратися або хоча б вибачитися. Замість цього він просто сказав: "Якщо вас не влаштовує, ми зробимо повернення", і це сталося неодноразово. Коли він запросив номер картки для повернення коштів, я зрозумів, що, ймовірно, побудувати продуктивний діалог з ним не вдасться.
1 листопада 2023 Відповісти
Влад Боровик не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Акумулятор Motorola Moto G100 (5000 mAh) 12 міс. гарантії, Замовлення №193337

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Купував акумулятор LZ50 для смартфону Motorola Moto G100. Характеристики товару, який прислали, не відповідали заявленим (заявлено 5000mah, прислали на 3500mah). Телеграм та гаряча лінія не відповідають, довелося їхати через усе місто до їхнього магазину, щоб зробити повернення. Повернули без проблем, але намагались , що відхилення у третину ємності - це нормально. Не рекомендую тут купувати, збережете собі час та настрій. П.С. Чекав на доставку майже тиждень, що теж вважаю не ок.
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук щодо нашої роботи, він допомагає нам стати краще. Просимо вибачення за цю ситуацію, яка є абсолютно неприйнятною і не відображає наші стандарти якості. Розуміємо ваше обурення з приводу розбіжностей у характеристиках акумулятора. Стосовно проблеми із взаємодією з нашою службою підтримки, ми визнаємо свою провину за незручності при спробах зв'язатися з нами через гарячу лінію та Телеграм. Ми активно працюємо над поліпшенням цього аспекту для надання вам кращого обслуговування у майбутньому. Ми реагуємо на роботу продавця в одному з наших магазинів з глибоким засудженням, і будь-яка некомпетентність зі сторони працівника буде відзначена і покарана. Ми докладаємо всі зусилля, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. По термінам відправлення Вас попередили, що замовлення буде відправлено через 4-5 днів, на що Ви дали свою згоду. Після утвердження замовлення з оператором, відправка відбулась через 3 дні. Ми виражаємо глибоке сумління щодо цієї ситуації і ще раз просимо про вибачення. З повагою, AKS.UA
З приводу термінів доставки я мабуть неправильно висловив свою позицію. Строк дійсно був заздалегідь озвучений і погоджений мною. Я мав на увазі, що сама швидкість доставки дуже повільна, ніби в усім відомому інтернет-гіпермаркеті під час розпродажів. Це моя особиста думка, я лише підсвітив цей момент, бо для багатьох людей це може стати вирішальним фактором. Дякую за фідбек, сподіваюсь, що ви дійсно вживете заходів для покращення сервісу.
26 жовтня 2023 Відповісти
Slava Nitsak не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Батарея xiaomi, чехол, середня частина xiaomi, Замовлення №Замовлення 185142

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Ми вдячні вам за ваш відгук і відверту зворотню інформацію щодо затримки у доставці вашого замовлення. Нам дуже прикро, що ви зіткнулися з цією незручністю, і ми розуміємо, наскільки важливо для вас отримати свій товар вчасно. Через інтенсивне навантаження на складі, ми зараз маємо затримку у відправці замовлень. :( Ми вже ретельно досліджуємо цю ситуацію та вживаємо необхідних заходів, щоб уникнути подібних проблем в майбутньому. Ваше задоволення є для нас пріоритетом, і ми робимо все можливе для поліпшення нашого сервісу. Будемо намагатись повернути вашу довіру! Ще раз вибачте за незручності. З повагою, Магазин AKS.UA
Ви те і робите що вибачаєтесь і виправляєтесь, з затримкою на складі, по відгукам і своєму досвіду, давно не можете справитись, так само як з введенням покупця в оману. Якщо б у вас на сайті були б ці всі відгуки які ви не пропускаєте, ваша робота була б інтенсивнішою в напрямку репутації магазину, а так маєте те що маєте. Я думаю відео на ютубі про ці відгуки і де їх читати було б чудовим стимулом до якісної роботи. Дякую Hotline за можливість написати реальний відгук.
20 жовтня 2023 Відповісти
Дочекався відправлення, і ось результат, рамка не відповідає тій що на фото, немає проклейки. Дозвонився, скинув фото на телеграм, і все, в понеділок будем розбиратись хто винен. Попросив номер старшого менеджера, відповідь: буде в понеділок. Шановні, у вас ніхто ні за що не відповідає, склад живе своїм життям а ви своїм. А склад у вас це вся Україна, причина затримки відправлень у тому що коли хтось робить замовлення, то товару немає, він замовляється в інших інтернет магазинах тільки після оплати. А отже час поки йде до них, потім перепаковка і до нас, може минути тиждень а то і більше. На кожній позиції два маркування, і штрихкоди з різними шрифтами. На рахунок якості товару, почитавши відгуки згадав колись також прийшло скло до телефона j700 переломане навпіл, пакування скла і посилки ціле, написав відгук, мали розібратись, до сьогодні розбираються. Опис не відповідає дійсності, до нас прийде самий дешевший товар по ціні 2Х. Дякую магазину за \"гарні\" емоції.
20 жовтня 2023 Відповісти
Мартин Пелех не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Захисне скло для телефону PowerPlant Защитное стекло для Xiaomi Redmi Note 10 Full Screen (GL609840), Замовлення №180354

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Замовив посилку де було два скла і два чехла , побачили шо посилка їде у поштомат і просто одне скло кинули тріснуте , тому що коробка без дефектів , одне скло ціле а на другому такий удар в кіті , який в коробці прямокутній не міг статись ніяк. Довго відправляють ставлення вних ніяке нікому не раджу
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Дякуємо за коментар про нашу роботу. З Вами зв'яжеться менеджер для вирішення ситуації.
dinamit666 рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач LDNIO SC10610 White, 10 розеток, 1xUSB-C, 5xUSB, 2м, Замовлення №173464

Замовив на сайті, через добу передзвонили, уточнили деталі замовлення, все прийшло нове запаковане, без нюансів, у цього магазину найкращі ціни, рекомендую до співпраці. З мінусів важко дозвонитись, постійно оператор зайнятий...
Представник магазину «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш позитивний відгук, він дуже важливий для нас. Взяли до уваги Ваше зауваження, будемо покращувати наш сервіс. Раді співпрацювати!:)
12 жовтня 2023 Відповісти