Артем Лазарев не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Батарея Xiaomi redmi note 4, Замовлення №182642

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Прислали батарею не того типу, як оригінальна на телефоні, вона не підходить по роз'єму та трохи менша габаритами. Модуль бокових кнопок теж не підійшов, бо шлейф виявився вище. Зателефонувавши до менеджера та висвітливши свої проблеми, він сказав , що то китайці таке неякісне роблять. Запропонували зробити заміну з доставкою за мій рахунок. самі не те відправили, а мені ще й платити. Магазин взагалі не рекомендую.
Mackuwoy Jaguar не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Дисплей Samsung Galaxy A10 A105 с тачскрином и рамкой, оригинал, Black, Замовлення №179434

Сподобалося: фіскальний чек

Валерій Онацький не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Дисплей Samsung Galaxy M12 M127 з тачскріном і рамкою, оригінал, Black, Замовлення №172748

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Snep не рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Блок питания для ноутбука HP 19.5V 3.33A 65W (4.5x3.0) Copy, Замовлення №168064

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Вирішив все ж таки повернути товар. Магазин тиждень не реагував після отримання посилки. Зателефонував їм - сказали, чого ж ви хочете - свята (отримали вони товар 26 грудня). Врешті гроші повернули. Якщо вам подобаються такі квести та ставлення до клієнтів - купуйте в цьому магазині.
6 січня 2024 Відповісти
???? не рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Штатив із поворотною головкою Puluz PU3002, Замовлення №158071

Замовив маленький штатив... Puluz PU3002...(фото прикріпляю) Прислали великий штатив,який мені і близько не потрібний. Я думаю є різниця між карманним штативом і здоровенною байдою. Дзвоню в службу підтримки. Оператор відповідає - "що замовляли,те і забирайте". І кинув трубку. Що це за відношення?
Виктор Жиров не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2023

Купив: Автомобільний зарядний пристрій з FM трансмітером Baseus Wireless MP3 Bluetooth Car Charger T typed , Замовлення №222662211

перед замовленням зателефонував до колцентру запитав, скільки коштує доставка Новою поштою, оператор відповів, що якщо післяплатою, то близько 100 грн, а якщо оплата онлайн, то 65 грн. Я погодився на онлайн в підсумки оплата Новою поштою 95 грн.
номер замовлення мені не вказали
13 грудня 2023 Відповісти
Після мого відгуку зі мною зв'язався приставник магазину, пояснив мені, чому сталося нерозуміння і повернули мені різницю в грошах за посилку новою поштою. Дякую.
14 грудня 2023 Відповісти
Константин Гайдук не рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Хотів купити: Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W USB-A-C White (CCGAN2L-B02), MECHANIC iCharge 8P 7xUSB-A+USB-C 60W PD/QC3.0 Blue/Yellow, Навушники без мікрофону Knowledge Zenith AS16 Black, Флешка Kingston 512 GB DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 (DTMAXA/512GB)

Юрій Н не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Хотів купити: Дисплей Xiaomi Redmi Note 8 з тачскріном і рамкою, оригінал, Black

Не рекомендую замовляти в AKS. 4 грудня зробив замовлення за номером 149316, сьогодні вже 8 грудня, і товар не відправлено. В середу виявилось, що товар з дефектом, скол. Втрата часу та нерви.
Victoria Zaltsman не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Акамулятор, Акамулятор та зарадне на нокиа, Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №69357897

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Игорь Чумак не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Дисплей для планшету Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F 10.1 з тачскріном, оригінал, Black, Замовлення №#136588

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Повернув товар, ніхто не забирає вже п'ятий день, гроші зависли, клієнт невдовольний, не рекомендую в жодному разі, безвідповідальні!