Каталог товарів
Київ
UA

Всі відгуки: 87

за 6 міс за 12 міс за весь час
Додати в список "Улюблені магазини"
Про магазин
Відгуки (87)

Відгуки про Cezar TM

Якість роботи магазину  за останні 
12 місяців

Наявність вибраного товару відповідала заявленій на hotline
?
Ціна збігалась із заявленою на hotline
Умови оплати відповідали заявленим на hotline
Доставка товару магазином виконано вчасно
Повернення товару пройшло без проблем
Фіскальний чек був виданий
Рекомендую цей магазин іншим користувачам
так
ні
без відповіді
Senior Advisor не рекомендує цей магазин
3 вересня 2013 р.

Хотів купити:

Сподобалося: не вказані

Не сподобалося: наявність

...розгорнути
Гість рекомендує цей магазин
28 серпня 2013 р.

Купив: Замовлення №30688

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: не вказані

Покупал офисное кресло, выбрал, Cezar TM оказался монополистом, больше никто такое не предлагал. Заказ делал в пятницу с утра, зарегился на сайте, отправил заказ в корзину, через минут 5 мне перезвонили, я подтвердил заказ. В понедельник в обед забрал, правда, зашел по дороге спросить не пришел ли товар, сказали пришел, но номер телефона указали не мой, ждал бы я смс и не дождался бы...)) По большому щету доволен.
Гість рекомендує цей магазин
6 липня 2013 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: не вказані

ребята молодцы!!! покупала у них палатку. заказ сделала ночью, перезвонили в 9 утра и на следующий день уже забрала палатку на новой почте. все очень понравилось!
Гість рекомендує цей магазин
15 червня 2013 р.

Купив: Замовлення №29569

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Не сподобалося: не вказані

Заказывал сковороду-гриль через сайт вечером 11.06. Сразу же перезвонили, сообщили реквизиты для оплаты. На следующий день выслали товар (качественно запакованный). На все про всё получилось 1,5 дня. Работой магазина доволен, и по сему - РЕКОМЕНДУЮ к сотрудничеству. П.С. - цена, наименьшая на hotline.
Гість не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 червня 2013 р.

Купив:

Сподобалося: замовлення через корзину, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: наявність

...розгорнути
Гість рекомендує цей магазин
10 червня 2013 р.

Купив: Замовлення №29450

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: не вказані

Гість не рекомендує цей магазин
24 травня 2013 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: не вказані

Хороший магазин, позвонил заказал, приехал, заплатил деньги забрал. Все прошло быстро и без проблем. Рекомендую!
Вадим Ф не рекомендує цей магазин
23 травня 2013 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: сервісна підтримка

...розгорнути
Sergiy не рекомендує цей магазин
2 квітня 2013 р.

Купив:

Сподобалося: не вказані

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Geoby CS800E BLA це вже 3 товар, який йде з найнижчою ціною та відсутній на складі. Ще 2 дні тому менеджер повідомив, що товару Geoby взагалі немає. Проте до сьогодні (3 повних дні!) пропозиція висить і на власному сайті, і на Hotline! Використовують принцип "нехай подзвонять, а ми щось запропонуємо". Повна втрата часу!
Гість рекомендує цей магазин
20 березня 2013 р.

Купив: Замовлення №27915

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: не вказані

Очень хороший магазин. Оценил работу менеджеров, молодцы ребята. Все оперативно оформили и отправили в день заказа, хоть я и заказывал уже во второй половине дня. Заказывал офисное кресло. Посылку не пришлось ждать неделю, как с некоторыми магазинами бывает. Еще очень понравилось наличие оплаты наложеным платежом без предоплаты, что для меня очень важно. До этого от двух магазинов пришлось по этой причине отказаться.