Каталог товарів
Київ
UA

Всі відгуки: 87

за 6 міс за 12 міс за весь час
Додати в список "Улюблені магазини"
Про магазин
Відгуки (87)

Відгуки про Cezar TM

Якість роботи магазину  за останні 
12 місяців

Наявність вибраного товару відповідала заявленій на hotline
?
Ціна збігалась із заявленою на hotline
Умови оплати відповідали заявленим на hotline
Доставка товару магазином виконано вчасно
Повернення товару пройшло без проблем
Фіскальний чек був виданий
Рекомендую цей магазин іншим користувачам
так
ні
без відповіді
victor13 рекомендує цей магазин
21 березня 2012 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: не вказані

Замовили зволожувач близько 11 ранку, десь о 15 годині його доставили. Ціна повністю відповідала вказаній і тут, і на їхньому сайті.
Гість не рекомендує цей магазин
13 березня 2012 р.

Хотів купити:

Сподобалося: не вказані

Не сподобалося: наявність

Наличе вообще не соответствовало заявленному! Поэтому ничего не купил.
Гість не рекомендує цей магазин
27 лютого 2012 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, повернення товару

Заказал кожаное кресло Orman. После заказа никто не звонил два дня, пока сам не перезвонил. Предоплата 100грн. Доставка Новой Почтой 150 км(82грн) прислали через сутки. Гарантийный талон пустой, по телефону сказали: "Ну если что то обращайтесь." Кожа на кресле вызывает подозрение. Вообщем противоречивые чувства.
tolyanich рекомендує цей магазин
5 січня 2012 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: не вказані

Гість рекомендує цей магазин
28 грудня 2011 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: не вказані

ЗАКАЗЫВАЛ УВЛАЖНИТЕЛЬ ВОЗДУХА ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ. НА СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ ПОЗВОНИЛИ И ПОТВЕРДДИЛИ ЗАКАЗ. ДОСТАВКА"Новая Почта" наложенным платежом. ВСЕ БЕЗ ПРОБЛЕМ, НО ЗАБЫЛИ ПОСТАВИТЬ ПЕЧАТЬ НА ГАРАНТИЙКЕ. СКАЗАЛИ ЧТО БЫ ОТПРАВИЛ С ДЕНЬГАМИ, ИСПРАВЯМИМСЯ. ПЕРЕСЫЛКУ ГАРАНТИЙНОГО ТАЛОНА ОПЛАЧИВАЛ МАГАЗИН. ДОВОЛЕН. РЕКОМЕНДУЮ.
Гість не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2011 р.

Купив:

Сподобалося: не вказані

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

На сайте наличие есть, а в реальности нету..., не купил...
Ivar рекомендує цей магазин
4 серпня 2011 р.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: не вказані

...розгорнути