Полина Скай рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: ортопедический матрас Evolution Magic, Замовлення №1879392

Заказала большой ортопедический матрас, потому что купила наконец то большую кровать, ведь появился молодой человек и теперь мы можем спать вместе на мягкой кроватке. Доставка быстрая и бесплатная)
Відповідь представника «МебельОК»
Поліна, доброго дня Дякуємо за гарний відгук Нам приємно, що Ви залишились задоволені сервісом і матрацом Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині Гарного дня Команда підтримки Mebelok.com info@mebelok.ua
Марина Хорошилова рекомендує цей магазин
12 лютого 2021

Купив: гостиная Бъянко, Замовлення №1478668

Не сподобалося: видача товару на складі

Здравствуйте! Заказала гостиную Бьянко. Сделали самовывоз с магазина на Лепсе. Консультанты отзывчивые и позитивные. Помогли определиться с выбором) Очень качественный материал, все понравилось, мы с мужем в восторге от покупки. Кстати собирали сами!
Відповідь представника «МебельОК»
Марина, доброго ранку. Дякуємо за гарний відгук і позитивні враження Ми раді, що ви залишились задоволені сервісом і вітальнею Будемо на Вас чекати знову в нашому магазині. Гарного дня. З повагою команда підтримки MebelOk.com info@mebelok.ua
VictoryAngel рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Тумба для обуви SFB2K Непо

Заказала на сайте тумбу для обуви с доставкой. По магазину консультанты вежливые, оперативно всё доставили. Буду покупать здесь ещё.
Відповідь представника «МебельОК»
Вікторія, доброго ранку Дякуємо за позитивний відгук Ми раді, що Ви залишились задоволені сервісом і товаром Будемо на Вас чекати знову в нашому магазині. Гарного дня. З повагою команда підтримки MebelOk.com info@mebelok.ua
aleksandr kovalov не рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Кровать Милана 160х200

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МебельОК»
Олександр, доброго дня! Дякуємо за зворотний зв’язок. Усі товари, які ми поставляємо приходять від виробника, перевіряються на комплектацію та якість, після цього відправляються безпосередньо до клієнта. Цього разу виробник змінив розмір ламелей і не повідомив про це, а наші спеціалісти не помітили різницю в 1 см. Ми вже встановили правильні у ваше ліжко. З приводу браку - наш спеціаліст приїжджав і дійсно робив фото. Але треба врахувати, що ліжко ви зібрали своїми силами, а технологічні проміжки є нормою для ліжка котре ви замовили. Вам було запропоновано перевірити особисто на такому самому ліжку у наших салонах. Ваше ліжко без браку і нам прикро, що наш спеціаліст помилився і тим самим погіршив ваше враження від товару. Ми щодня працюємо над покращенням сервісу та емоціями від купівлі меблів у нашому магазині. Відділ сервісу Mebelok.com info@mebelok.ua
Мне такой дизайн,где матрац еле влез в кровать ,которая на 1см меньше,и для которой меняли з раза ламели,и которая визуально видно не по размерам собрана,и про которую сборщик сказал,что это 100 процентный брак -Сборщик с многолетним стажем-НЕ НУЖНА!!!!!!И к этой кровати не подойдёт ни одна стандартная ламель.Я сам занимался мебелью и знаю,что говорю.И условие возврата у вас -если не собиралась кровать.А как же можно увидеть брак не распаковывая и не собирая? У меня есть фотографии брака.Жаль,что не могу их тут опубликовать и люди сами бы рассудили, что такой дизайн и брак -это одно и тоже. Желаю вам не продавать кровати с такими размерами, а покупателям быть бдительными.Да и по этой модели я не один оставил такой отзыв.
7 лютого 2021 Відповісти
Таня Шолудько не рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Купив: Кровать Перфект, Замовлення №1459199

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, сервісна підтримка

Відповідь представника «МебельОК»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук!  Нам дуже шкода за ситуацію котра склалась. Ми перепрошуємо за доставлені незручності. Наш відділ сервісу робить усе можливе, щоб ви отримали свій товар якомога швидше. Затримка з вашим замовленням трапилась за вини виробника ліжка. Завдяки вашій ситуації ми зможемо краще обирати постачальників для наших покупців. Ми кожного дня вдосконалюємо наш сервіс і піклуємось про кожного покупця. Сподіваємось, що компенсація справила приємне враження.  Гарного дня, відділ сервісу МебельОК
Спасибо конечно за извинения но мне бы хотелось знать - КОГДА БУДЕТ КРОВАТЬ?
28 січня 2021 Відповісти
Мария Мижура рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: Кровать, матрас, подушка, одеяло

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Спасибо огромное Виталию за всю проделанную работу за столь короткие сроки. Мы очень довольны. Дочка теперь каждую ночь сладко спит в своей кроватке)
Вера Александровна не рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Кухня на заказ

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МебельОК»
Добрый день! Спасибо за ваш отзыв. Мы приносим извинения за неудобства и делаем все возможное для скорейшего решения данного вопроса. Нам очень жаль что именно на вашем заказе по стечению большого количества непредвиденных обстоятельств пошли некоторые задержки с установкой всех заказанных элементов. Мы прикладываем максимум усилий чтобы вы остались довольны нашим магазином. Хорошего дня, отдел сервиса МебельОК
Лариса рекомендує цей магазин
18 листопада 2020

Купив: Мебель-Сич Шкаф-купе Стандарт ШК-3, Замовлення №1438942

Таня Барановская рекомендує цей магазин
17 листопада 2020

Купив: Кровать, Замовлення №1416278

Очень благодарна представителям МебельОк за качественный товар и работу , выбор модели и рекомендации по матрасу... качество супер , обслуживание достойное. Мои наилучшие рекомендации . Благодарю ????
Andriy Buryk рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Купив: Шафа Скіф ШФ-08

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Коли розпакував шкаф перед тим як збирати його - виявилося що не вистачає одного типу кріплень. Зранку подзвонив в магазин і описав проблему. Вже ввечері наступного дня вони привезли мені прямо додому ці кріплення. Можливо так швидко спрацювали тому що магазин знаходиться у моему місті, але все одно молодці.