Valeriy Lerner рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Духовка настільна Steba KB 9.2, Замовлення №2000011522

Прийшло за 7 днів. Все працює. Я задоволений!
Владислав Петров не рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Миша Basilisk V3 USB Black (RZ01-04000100-R3M1), Замовлення №2000011123

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Alexey Oleynikov рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Миша Logitech MX Vertical, Замовлення №2000010753

Oneplus7pro рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Bluetooth-гарнітура ADAPT PRESENCE Grey Business (1000659, 508341), Замовлення №2000010450

lezver не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Корпус Meshify 2 Compact Lite RGB Black TG Light Tint (FD-C-MEL2C-05)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Намагався замовити крпус і ще щось але не пам'ятаю, але намагався подзвонити їм, залишив замовлення, намагався скористатися послугою щоб вони передзвонили - повний тотальний НУЛЬ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН!
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Пан lezver Такий відгук з формулюванням "Намагався замовити крпус і ще щось але не пам'ятаю ...." може написати будь-хто ..... Для нас це перший клієнт, який не зміг оформити замовлення. Є проблеми з оплатою замовлення карткою, але це в основному через проблеми з банками-емітентами карт клієнта. Ми не приймаємо цей відгук з таким формулюванням! Щодо зв'язку - то на сайті вказаний номер Вайбера, а також електронна пошта, куди можна написати і отримати відповідь. Для зателефонувати на жаль у нас перевантаження через велику кількість дзвінків по оформленим замовленням
Smilerain рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: XD Design Bobby Explore, Замовлення №2000010282

Sergiy Perevertnyuk рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Смартфон G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №2000009796

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Eduard рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: SSD накопичувач LEGEND 960 2 TB (ALEG-960-2TCS), Замовлення №7000000189

Цена отличная, а товар соответствует заказу. Хороший магазин, я доволен.
Tetiana Melnyk рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Фен EC9001, Замовлення №2000008805

Переживала щодо доставки товару з-за кордону, але коробка прийшла ціла, фен повністю відповідає очікуванням. Ціна приємно порадувала, порівняно з цінами в Україні. Дуже задоволена зворотному зв?язку від продавця, який постійно був на зв?язку. Фен прийшов через 8 днів від дати замовлення.
Денис Скакун рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: SSD накопичувач KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №2000008367

Купив тут бо ціна була найнижчою на хотлайн. Доставка зайняла приблизно 10 днів як і обіцяли. Упаковка звичайно це щось неймовірне :) диски ссд були просто так кинуті в таку коробку.
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Добрий день Дякуємо за позитивний відгук. Для пересилання невеликих товарів польским поштовим оператором використовуються стандартні (одного розміру) коробки. Невеликий товар затискається додатковою перегородкою. До речі, на фото видно її у відірваному, при розпакуванні, вигляді.
У нас в Україні до упаковки посилок значно краще відносяться і коробки є під різні розміри посилок. Ну але товар доїхав цілий і на цім дякую.
29 серпня 2023 Відповісти
У вас SSD , а я заказывал механический жесткий диск, и тоже просто кинули в большую коробку. Никаких уплотнителей и перегородок внутри не было, так и болтался по всей коробке!
12 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «eurobuy.ua»
Добрий день. Треба було надіслати нам фото, щоб ми могли зробити претензію відправнику товару на ваше замовлення.... Ми просимо вибачення за наші фірми підрядники. З повагою eurobuy.ua
13 листопада 2023 Відповісти
Показати всі коментарі