Копитець Андрій рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia XZ3 H8416 4/64GB Black, Замовлення №214866522

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Посилку отримав. Телефон працює, все влаштовує. Дякую.
Юрій Понькін рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 4 XL 6/64GB Clearly White, Замовлення №212533025

Телефон оригінальний, всі обнови прилетіли, гарантія заповнена. Дякую за гарний сервіс.
Телефон виявився відновленим!
4 квітня 2023 Відповісти
Віталій Биковець рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 4 XL 6/64GB Clearly White, Замовлення №212199903

Успішне замовлення. Більше нічого сказати. Та більше нічого і не треба.
Андрей Гулак рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 3 4/128GB Just Black, Замовлення №211204120

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Все прийшло вчасно, без затримок. Дякую
error1009 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 жовтня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 3 4/128GB Just Black

Відповідь представника «SMUZI MARKET»
Добрый день, спасибо за ваш отзыв. Пожалуйста укажите ФИО на кого оформлялся заказ. На данный момент что нам известно про Pixel 3 и eSim, так это то, что не все Pixel 3 поддерживают эту технологию. А именно, аппараты которые продавались в США не поддерживают. Телефоны для Европейского региона, имеют эту функцию. Из-за перебоев в поставках, не приходится выбирать у поставщиков, какую именно модель нам дадут. Та и по сути, они имеют только одно отличие, это Esim. Наши операторы владеют информацией что на данный момент поставка Pixel 3 без eSim. От Pixel 4 и выше, этот вопрос производитель решил. Добавили esim во все свои версии. Если у вас до 14 дней, и аппарат имеет товарный вид, вы можете его вернуть/обменять на другой товар. спасибо
Замовлення я робив 5 жовтня, 6-го воно було відправлено на НП, 7-го я отримав. ПІБ не маю бажання писати. Впевнений, у вас був один чорний 128 ГБ, оскільки він зник з наявності на сайті після купівлі. Я розумію, що можу повернути, тому я дзвонив десь 12-го жовтня, коли зрозумів, що на телефонах, придбаних у Verizon не буде eSim і мій є саме таким. Оператор відповів, що у вас немає інших Pixel, де є можливість працювати з eSim. В результаті я вирішив не повертати, бо сам телефон виглядає нормальним, а в наявності їх майже немає зараз. Моя претензія була до брехні: під виглядом нового ви продали телефон з вживаною та заміненою комплектацією (перехідник, зарядний пристрій, можливо, кабель). Іншим покупцям варто знати про такі махінації. Також сумно, що на мої уточнення про телефон оператор нічого не сказав про eSim. Під час другого дзвінка я зрозумів, що оператори знають про цей нюанс, тож чому було не попередити про це на сайті та під час розмови? В результаті, я не буде повертати телефон через блок живлення або перехідник. З відсутністю eSim вирішив поки змиритися.
19 жовтня 2022 Відповісти
Оновлюю свій коментар. Зі мною зв'язався представник магазина, поспілкувалися, проговорили ситуацію, він вибачився, що так вийшло. Щоб перекрити неприємний досвід, запропонували переслати інший зарядний блочок (не оригінальний, але під нашу вилку), перехідник інший і бездротову зарядку в подарунок. Нічого з того я не просив. Приємно, я вдячний за таку спробу, тим паче що відгук я не можу прибрати чи змінити тут, тобто це було не заради спроби скорегувати рейтинг. Я дуже сподіваюся, що магазин виправиться і буде вказувати нюанси комплектації/апарату явно. Бо в них бувають рідкі моделі, тож вибору все одно майже немає. Тобто я б все одно брав би тут цей апарат, якби знав про нього і комплект наперед, але я б не мав хибних очікувань.
21 жовтня 2022 Відповісти
Андрій Бобітко не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 3 4/64GB Clearly White

Відповідь представника «SMUZI MARKET»
Добрый день, спасибо за ваш отзыв Исходя из вашей ситуации у вас на руках аппарат с ТРЕЩИНОЙ на стекле дисплея, и вы хотите отремонтировать его по гарантии. Так не бывает. Очень легко перекидывать свою неосторожность на ребят которые занимаются сервисным обслуживанием. Мы на 120% выполняем свои обязанности перед клиентами и зачастую в свой минус. Поэтому, разбитый телефон, в любом СЦ (даже в официальном) - это не гарантийный случай. и да, вам предложили обслужить на платной основе, вы отказались. Но будьте уверены, что инженеры у нас высший класс. И даже если вы его решите привести в чувства, скорей всего вам в итоге придется обратиться к нам. Всего доброго
тріщина на склі не має жодного відношення до непрацюючих модулів блютуз із вай-фаєм! І так звичайно інженери у вас молодці адже так вміло відновлюють телефони і продають як нові! А міняти нову плату на телефоні який ви відновили (який пропрацював пів року) за власний кошт - НІ ДЯКУЮ.
10 жовтня 2022 Відповісти
Про основне, чому продали бувший у використанні відновлений (а значить раніше несправний) телефон, в якості нового, нічого не відповіли. "Очєнь легко пєрєкідивать свою нєосторожность" на постачальника.
15 жовтня 2022 Відповісти
Valeriy Maxnitskiy рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia XZ3 H8416 4/64GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Хороший магазин з непоганими цінами. Телефон якісний, оператори кваліфіковані. Вдалося швидко оформити і оплатити замовлення на сайті. Претензій немає.
AndriyPiskoruy рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia XZ1 Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Придбав телефон Соні. Магазин здивував своїм сервісом та швидкою доставкою. Телефон працює нормально. Дуже хотів версію на 2 сім. Шкода, що їх давно немає.
MOPIIEX не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S9 SM-G960 DS 64GB Black (SM-G960FZKD), Замовлення №199912344

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Denys.P рекомендує цей магазин
5 травня 2022