Вика Хализова рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/64GB Sky Blue, Замовлення №264353262

Чудовий магазин, чула тільки гарні відгуки про нього. Замовляю вже не вперше, і цей раз також привезли замовлення вчасно без нюансів. Рекомендую магазин на 100%
Дмитров Евген рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Just Black, Замовлення №264036878

Купив телефон на подарунок. Залишився дуже задоволений сервісом та ставленням до покупця. І телефон порадував - як зовнішній стан ідеальний, так і технічно не було жодних проблем.
Бережная Ирина рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/128GB Stormy Black, Замовлення №263680230

Я та сама клієнтка яка прискіплива до всього, і обслуговування онлайн не виключення. Але в цьому магазині навіть онлайн-консультант справжній професіонал, відповів на всі питання у розгорнутому вигляді. За це йому безмежно вдячна! Замовила телефон на подарунок. Дуже гарний, все працює і швидко доставили.
Snigur Vika рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Samsung Galaxy S20 FE SM-G780F 6/128GB Green (SM-G780FZGD), Замовлення №263875888

Магазин сподобався. Великий вибір товарів, дуже хороші ціни. Легке спілкування, консультанти допоможуть із вибором. Я замовила новий телефон для батька. Вислали у той же день. Без проблем. Рекомендую!)
Максим Шатохін не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Barely Blue, Замовлення №258635758

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

виявилась ще одна не приємна деталь, виявилось що сім лоток взагалі БУ, він і затертий, і коли його дістали то і грязний з слідами експлуатації. Тобто телефон скоріше за все відновлений. і що саме не приємне це те що Магазин на діалог не йде і все заперечує. Тож обходьте їх стороною!!!
5 жовтня 2023 Відповісти
Timofeeva Anna рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 II 4/128GB Black, Замовлення №257294114

Швидко передзвонили та вiдправили замовлення. Запаковано було добре, вже кiлька дiб тестую телефон. Зараз все працює. Звернувши увагу за рекомендацiєю друга, магазин пропонує конкурентнi цiни, на чому я змогла зекономити.
Денис Лебедев рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Black, Замовлення №251614893

Кривонос Софія рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Смартфон LG G8 ThinQ 6/128GB Red, Замовлення №251959595

Замовили телефон для дитини. Зателефонували швидко. Все підійшло. Дякую.
Oksana Kozhevnikova не рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Google Pixel 3a 4/64GB Just Black, Замовлення №220397318

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

16 грудня 22 року замовила смартфон татові на подарунок, забрала з нової пошти 20 грудня. Коли його отримала, було виявлено дефект камери, а саме: фокус працював незадовільно. Звернулась до продавця з проблемою, мені погодились поміняти його на аналогічний. Попросила перед відправкою перевірити телефон, щоб не тратити час на пересилання, так як наближались новорічні свята і на це не було часу. Коли я отримала «новий» смартфон, вдома звернула увагу, що на коробці відсутня наліпка з IMEI, але так як на перший погляд все працювало і не було часу на вияснення цього нюансу, не надала цьому значення. Через декілька місяців від свого тата я дізналась, що перестав працювати екран, а він щоб не турбувати мене, сам відніс його в ремонт (не скористався гарантією). Там йому повідомили, що телефон вже ремонтувався. Хоча його продавали як новий. Зрозумівши, що після втручання майстра, ми нічого вже довести не зможемо, до продавця звертатись не стала. Але прочитавши багато відгуків про те, що продавець продає вживані, або ремонтовані телефони під виглядом нових, хочеться застерегти інших покупців. Якщо ви будете купувати щось в цього продавця, уважно все перевіряйте. Бо терміновість + неуважність = втрачений настрій та гроші.
9 серпня 2023 Відповісти
Момот Сашко рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №246501589

Замовляв телефон онлайн в цьому магазині, бо дуже приваблива ціна. Трохи незрозуміле оформлення кредиту, але менеджер допоміг розібратися. Телефон працює, можна купувати надалі.