Олександр не рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Хотів купити: Смартфон Sony Xperia 1 J9110 Black

Відповідь представника «SMUZI MARKET»
Добрий день, Дякуємо, що змогли оцінити високий рівень можливості в ремонтах даної моделі, але ми таким не займаємося. Апарат, який ви надіслали нам назад, має механічні пошкодження у вигляді подряпини, аксесуари всі розпаковані і вкладиш (в якому знаходилася інструкція) теж трохи надірваний. Щоб не втрачати клієнта, було прийнято рішення обміняти вам на аналогічний апарат. Так як, за такий стан повернення коштів робити немає можливості. Клієнт наполягав на повернення коштів. Обговоривши всю ситуацію з постачальником, запропонували клієнту два варіанти: 1. Обмін на аналогічний 2. Здійснити повернення з вирахуванням суми компенсації. Клієнт погодився на компенсацію та повернення коштів. Грошовий платіж було відправлено протягом 2-х годин. Відео, яке було надано вами за якістю, відповідає Веб-камері, яка встановлена метрів 4-5 від вас. Побачити, що на ній крім силуету, нормально не можна. Дякую за ваш відгук.
Reshetyno Ruslan рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Смартфон LG Velvet 5G LM-G900EM 6/128GB Aurora Gray, Замовлення №243863666

Покупкою задоволений. Обслуговування на хорошому рівні. Наступні декілька років достойним телефоном.
Аліна Кліменко рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 3 4/128GB Clearly White, Замовлення №241406945

Швидко зв'язалися після замовлення, всім задоволена. Уважне ставлення до клієнта. Товар приїхав новий, з усіма документами. Довго шукала цю модель з esim і нарешті отримала.
Mishenko Misha рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Black (SM-G975FZKD), Замовлення №237504056

Дуже хороший сервіс. Дякую менеджеру, Роману за допомогу та приділений час. Телефоном задоволений. Заряду вистачає на день стабільно, система працює швидко.
Настя Мухина рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10 SM-G973 DS 128GB Prism Blue (SM-G973FZBD), Замовлення №236211220

Відмінний сервіс, спочатку хотіла купити одну модель, але вона не підійшла через відсутність модуля nfc. Консультант допоміг підібрати аналогічну до європейського ринку. Буквально за кілька днів забрала замовлення.
Авдеенко Павел рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 J9110 Black, Замовлення №233630407

Очень ждал свой заказ, поскольку с этой моделью в Украине дефицит. Менеджер перезвонил практически сразу и сориентировал по отправке. Отправили по цене в заказе, без комиссии почты. Все пришло в полном комплекте, вежливые сотрудники, однозначно рекомендую этот магазин.
Андрей Лесуков рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 Plus I4213 Navy, Замовлення №233456770

По сути получил то, на что рассчитывал. В данный магазин уже обращался, поэтому знал что вопросов не будет. Единственный нюанс, заказ сделал в обед, а отправили на следующий день, хотя на сайте указана доставка день-вдень. Обьяснились что из-за тревоги не смогли отправить вовремя. В общей сложности, телефоном уже пользуюсь, поэтому продавцу спасибо.
Vladimir Kachurovsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 березня 2023

Хотів купити: Xiaomi Redmi 7 4/64GB Blue, Смартфон Xiaomi Redmi 7 4/64GB Blue

В березні 2023 замовив у них Смартфон Xiaomi Redmi 7 4/64GB .Коли прийшов по новій пошті , виявилось що телефон відновлений,я відмовився його забрати , сказали що розберуться і вишлють новий.Пройшов тиждень , ніякої реакції.Купуйте у них тільки наложеним платежем і огляд телефона нехай проводить фахівець.
Купив телефон другої моделі
3 квітня 2023 Відповісти
Чванов Олег рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 8 4/64GB Black, Замовлення №230134062

Придбав телефон. Купував в цьому магазині вперше, але вдало. Надсилали новою поштою. Доставили вчасно. Дякую за результативну співпрацю.
ВлаD рекомендує цей магазин
25 лютого 2023