Dmitriy G рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №164142

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Нам дуже приємно, що Ви знайшли час для нас і ми радіємо, що Ви задоволені! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Олександр Вишневський не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Хотів купити: EcoFlow RIVER Pro

Вчора замовив товар в один клік 17199. Сьогодні він вже 19999, і на моє замовлення вчорашнє не звернули уваги
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Олександр Вишневський, надайте будь ласка номер Вашого замовлення. Так ми зможемо вивчити більш детально ситуацію
Aldwyn Conjurer рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №163538

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Неймовірно приємно читати Ваші слова і неймовірно приємно відчувати Ваш настрій! Дякуємо, що Ви подарували нам свій час і знайшли класні, влучні, щирі слова підтримки. Ми щасливі! :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Profi_UA не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №162097

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Profi_UA, вибачте за незручності. Кошти Вам повернули. Нам дуже прикро, що так склалось, але є фактор постачання товару який нас підвів :( Тому так на жаль і трапилось. Знаємо, що Вам довелось чекати і витрачати такий дорогоцінний Ваш час. Який ми на жаль вам не можемо компенсувати. Але можемо Вам запропонувати приємний бонус. Звяжіться з нами
Кошти повернули, але 2 тижні як телефон повинен був бути у мене, а його немає(((
3 серпня 2023 Відповісти
Татьяна Драган Мащенко рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Смартфон iPhone Xr 64 Gb A White, Замовлення №00

Купувала айфон XR в місті Умань за адресою Тищика 23. Обслуговувала прекрасна людина і досвідчена в своїй справі Каріна. Дуже сподобалось обслуговування, витримка, професіоналізм. Приємне спілкування, якісний товар, гарне враження, та чудовий настрій. Я була свідком, як вічливо обслуговували працівники цього магазину своїх клієнтів. Всім рекомендую саме цей магазин. Ціна, якість, обслуговування на вищому європейському рівні.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Татьяна Драган Мащенко, ми щасливі, що Ви задоволені і сподіваємося, що так буде завжди, і що Ваша довіра до нас з часом тільки зростатиме. Дякуємо за Вашу прихильність, за Ваш час і дуже приємні слова підтримки. Ви, мабуть, уявляєте і знаєте, як це важливо для нас. Це так, і навіть більше. Інколи слова можуть бути обіймами і дуже сильно і заспокоювати, і надихати. Ми дуже вдячні і обіймаємо Вас навзаєм. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся. Хай Вам щастить завжди, де б Ви не були! Все буде Україна!
Yurii рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №157220

Єдиний магазин де упаковка була з заводськими пломбами, прийшов швидко, все сподобалось
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Yurii, ми дуже радіємо, що Ви задоволені! Дякуємо за довіру і дружню підтримку! І особливо - за те, що Ви подарували нам частку свого дорогоцінного недільного часу і гарного настрою. Нам дуже приємно!! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Сергей Александрович не рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Хотів купити: Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB DDR4 3600 MHz Vengeance RGB RS (CMG16GX4M1D3600C18)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

VitaLiy Kirilyk не рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Хотів купити: Гра для PS4 Mass Effect Legendary Edition PS4 (1103738)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Сделал заказ в день акции "Замовлення №155805 - 399грн" сразу подтвердили, но на следующий день мой заказ отменили с комментарием "нет в наличии", а вот на сайте он и дальше был в наличии, только не по акционной цене 721грн.
Aleks рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Купив: охолодження для ЦП ID-COOLING IS-55, Повітряне охолодження ID-COOLING IS-55 Black, Замовлення №154064

Не в перше купую в цьому магазі. Завжди користуюсь змогою забрати прямо з їхньої точки по місцю.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Aleks, нам так приємно чути «завжди» стосовно Ваших постійних покупок! Це означає, що Вам у нас дуже сподобалося! І ми щасливі від цього і намагатимемося додавати до кожного наступного замовлення саме цей «топінг», саме це враження і намір: «буду у вас замовляти ще» :) Дякуємо за довіру і чудову рекомендацію! Хай Вам щастить! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Все буде Україна!
евгений не рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Хотів купити: OnePlus 11 12/256GB Black, Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

цілий день морочили голову про те що телефон буде в магазині, о 12 годині кур,єр його везе,16.00 везе, 19.30 не довіз ..і обіцянки що буде сьогодні переросли з п,ятниці на понеділок. На прикінці дня менеджери навіть тел не брали, довелось дзвонити з іншого номера щоби хоть що взнати. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВ,ЯЗУВАТИСЬ З ЦИМ МАГАЗИНОМ!!!