Simonenko Andrey не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2

Як тільки ти хочеш купити якийсь товар - ціна за допомогою магії змінюється. Пару хв і алгоритми сайту моментально міняють ціну. Фото прикріпляю у різниці в 20 хв. А якщо ти оформлюєш по цій ціні якій ти бачив і хоч трохи задумався, все - тобі просто пише неможливо оформити, зверніться до оператора.
Anastasiya Ukraintseva рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №169586

Не стикнулася з жодною проблемою при купівлі
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Anastasiya Ukraintseva, як же приємно читати такі відгуки. Дякуємо Вам за покупку і за час який ви приділили написавши хороший відгук. Мирного нам всім неба і приємного Вам настрою!
Denis Yusupov не рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Гірлянда ColorWay Smart LED RGB WiFi+Bluetooth 10M 66LED IP65 (CW-GS-66L10UMC), Замовлення №168260

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Результат: мені сповістили, що товару немає у наявності) на це пішов тиждень мого часу. Думаю, що його від початку не було у наявності.. щось там не так, але мені уже все одно. Повертають гроші.
22 серпня 2023 Відповісти
NIKOLAI1 не рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Google Pixel 6a 6/128GB Chalk, Замовлення №1676845

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Zakhar Onysko не рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

Николай не рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Комутатор TP-Link LS1008G, Замовлення №167457

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовив гігабітний світч. Модель на сайті відповідала моделі на хотлайні. Характеристики - 1гігабіт. Дуже критичний для мене показник. Посилку з пошти забрала моя дівчина, і не помітила, що в моделі інша одна буква. Світч як на картинці - білий восьми портовий. Але прислали 100мегабітну модель. Поки проблема не вирішена. Якщо продавець вирішить проблему - обов'язково доповню відгук.
Повернули гроші за товар + за пересилки
21 серпня 2023 Відповісти
SerJ LeGioN не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Хотів купити: неправдива інформація

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

не відповідає наявності товару у магазині + передзвонюють і наполягають на інший товар.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
SerJ LeGioN, надайте будь ласка трішки більше інформації. Коли Ви звертались, номер замовлення, з ким спілкувались тощо?
Andrew Shtern не рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh 33W Pocket Version Pro Blue (PB1030ZM, BHR5785GL)

Оформив замовлення та оплатив, після чого менеджер передзвонив та підтвердив наявність. Але наступного дня мені знов зателефонували та повідомили, що насправді товару немає в наявності. Згаяли день, та ще тепер чекати повернення коштів. Не рекомендую.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Andrew Shtern, нам прикро, що це трапилось з Вами. Надайте будь ласка номер Вашого замовлення? Ми більш детально зможемо розглянути ситуацію
Vitaliy Simushkin не рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series S 512GB, Замовлення №163611

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Продали Microsoft Xbox Series S 512GB товар бувший у використанні як новий. Був подарунок . як не приємно
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Vitaliy Simushkin, нам прикро за те, що мабуть подарунок був трішки з "гірким присмаком". На жаль працівник з яким Ви спілкувались не попередив Вас про те, що ми оглядаємо товар перед відправкою, на його цілісність і комплектність. Відповідно товар і був розпакований, але він ніяк не бувший у використанні. Надіємось на Ваше розуміння. Повертайтесь
tolkien86 рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №164466

Замовив та відразу сплатив на сайті зарядну станцію(ціна була по акції 26 899 + без комісій з картки+ безкоштовна доставка НП), діло було в неділю, тому здивував швидкий вихід на звязок менеджера для підтвердження замовлення.Орієнтували 3-5 днів, вийшло 6. RIVER 2 Pro отримав європейську версію, без пошкодженя фірмового пакування, навіть чек відправили окремим пакуванням, щоб не чепати скотч. Рекомендую магазин , ціна та сервіс радують.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
tolkien86, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Нам дуже приємно! Дякуємо, що знайшли час і підтримали нас добрими словами і гарним настроєм! Хай Вам щастить! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Все буде Україна