AceHigh рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Realme Buds Air 5, Замовлення №118825

Замовляв навушники. Зв'язались та відправили в той же день, прийшли швидко. Навушниками та магазином задоволений.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш відгук, ми щиро раді, що вам все сподобалось. З повагою Click.
MrLinkoln рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Black (BHR6851GL), Замовлення №zamovlennya #118710

Замовляв годинник,ціна нижча за інші магазини. Менеджер оперативно зателефонував,для підтвердження замовлення. Рекомендую, магазин
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми щиро дякуємо за ваш гарний відгук, будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
Полина Свищук рекомендує цей магазин

Купив: Внешний жесткий диск 2.5, Замовлення №118794

Все чудово. Сервіс на достойному рівні! Відправили в той же день.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Поліна! Дуже вдячні вам за гарний відгук. З повагою Click.
Іван Воронюк рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS realme Buds Air 5 Pro Sunrise Beige, Замовлення №118571

Швидкий та приємний в обслуговуванні сервіс, зручний інтерфейс сайту, швидка доставка та відклик менеджерів, які оперативно готові відповісти на всі запитання, все в товарі як було заявлено продавцем, всім рекомендую!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Іван! Ми дуже вдячні за ваш відгук. Ми стараємося щодня покращувати якість нашої роботи, постійно працюємо над помилками, шукаємо інновації. Нам дуже приємно отримувати такий зворотній зв`язок, будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
Галина Барановська рекомендує цей магазин

Купив: Bluetooth-гарнитура QCY T13 , Замовлення №118386

Дякую за швидку відправку! Все сподобалось! Особливо за якість гарнітури, дуже гарно працюють динаміки і мікрофон. Покупкою - задоволена.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Галина! Дуже дякуємо вам за гарний відгук. Ми раді, що якість товару та обслуговування вас задовільнила, будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
serhiio рекомендує цей магазин

Купив: Точка доступу Ubiquiti U6+ (U6-PLUS), Замовлення №1118455

Рекомендую цей магазин. Оплатив і відправили в той же день, мав прохання відправити в поштомат замість складу, зробили без проблем. Попав на акцію з безкоштовною доставкою :)
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо, що залишили такий гарний відгук! Будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
TVM рекомендує цей магазин

Купив: Смарт приставка X96 Max Plus, Замовлення №118720

Чудова TV-приставка! Швидка доставка! Лише приємні ємоції від співпраці зтВашим магазином!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми щиро радіємо, що у вас залишились приємні враження від співпраці з нами. Дуже дякуємо за ваш гарний відгук. З повагою Click.
Doctorkom рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті PATRIOT 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A1 EP + SD adapter PEF256GEP31MCX, Замовлення №117938

Все прошло дуже чудово- сьогодні заказав, сьогодні ж й отправили. Товар відповідає опису, прийшов на наступний день. Харктеристикі флешкі відповідають заявленим. Все дуже добре. Дякую.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми дуже раді, що вам все сподобалось і вдячні вам за гарний відгук. З повагою Click.
Буду звертатися ще.
Вчора Відповісти
Куди відправити фото чека?
Вчора Відповісти
Дарина Кузьменко рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Bluetooth гарнітура , Замовлення №#118392

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Дарина! Ми дуже вдячні вам за відгук. З повагою Click.
Valerii Bydzan рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Кабель Thunderbolt 3 Edimax 40Gbps USB-C to USB-C 1m Black (UC4-010TB V2), Замовлення №117977

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже вдячні за ваш відгук. З повагою Click.