Ціна збігалась із заявленою на hotline
unkn0wn не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Газова плита Gorenje GG6A10WJ

Відображається в списку хотлайн, проте по факту «нема в наявності»
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Нам шкода, що виникла така ситуація. Актуальна інформація знаходиться на нашому сайті. З повагою Click.
Interim рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL T290 Silver (JBLT290SIL), Замовлення №89261

Купував навушники, оскільки цінова пропозиція на них була однією з найменших серед усіх. Відправили на другий день після замовлення. Товар прийшов новий, в невскритій упаковці. В принципі магазином задоволений, проте гарантійне обслуговування за паперами на придбаний товар в моєму випадку відбувається в місті Харків і пересилання туди неробочих навушників по суті є безглуздим, тому гарантія лише умовна. Ну і печатки потрібно ставити на супроводжуючі документи.
Ro B рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Samsung 990 PRO 4 TB (MZ-V9P4T0BW), SSD накопичувач Samsung 990 PRO 4 TB (MZ-V9P4T0BW), Замовлення №131882

Спасибо,я обязательно воспользуюсь вашей 5% скидкой ,что вы мне положили вместе с моим заказом ,я в восторге от своего заказа ,пришло все запакованным как говорится и муха не сидела,лучший магазин советую всем.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Нам дуже приєно отримати від вас такий відгук, щиро вдячні вам. З повагою Click.
Karamel рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold (VHU4365EU), Замовлення №131635

Редко пишу отзывы, но этим магазином я впечатлена. Качественные сервис, вежливый оператор, быстрая отправка товара, актуальная информация и доступная цена. Порадовала также бесплатная доставка по новой почте и удобное смс сопровождение на протяжении всех этапов заказа. Товар оригинальный, упаковано хорошо, гарантию дали, все работает и в порядке. ещё и скидку дали на следующую покупку. Приятно, что ещё есть такие хорошие магазины. Рекомендую!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Карина! Ми безмежно вдячні за ваш відгук. Нам дуже приємно, що ви оцінили якість нашого обслуговування. Будемо раді баити вам знову. З повагою Click.
zidalik рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 1 TB (SFYRS/1000G), Замовлення №128842

Дякую магазину за швидку доставку, актуальну ціну (навіть додаткова знижка була), диск ССД вже встановлений та працює, рекомендую SSD та цей магазин! :)
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за відгук, ми раді, що вам сподобалась якість нашого обслуговування. З повагою Click.
Володимир Олександрович рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600G (100-100000252BOX), Замовлення №20450803761757

Отримав 5 листопада 2023р. Ціна знижувалась на товар постійно до кінця місяця і найменше становила 4585грн, я поспішно замовив за 4666грн. За час замовлення ціна знизилася на кілька гривень, в процесі оформлення замовлення, знижку не зробили Побажання: уточніть умови доставки товару до НП, в результаті чого очікував що доставка безкоштовна Новою Поштою !
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Володимир! Ми дуже вдячні вам за залишенний відгук. Актуальна інформація щодо умов доставки на нашому сайті Click.ua. З повагою Click.
Макс Караваев рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Водяне охолодження ID-COOLING Space LCD SL360, Замовлення №127556

Дуже чудовий магазин. Все швидко, зв'язались, відправили, товаром задоволений, ще й оплата частинами.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Максим! Дуже вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
ЮліяН рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU), Замовлення №22886

Купили планшет дочці на день народження. Поки задоволені, все прийшла запаковане, з гарантійним талоном на 12 міс. Користуємося вже місяць, все супер! Ціна менші, ніж в інших магазинах майже на 1000 грн. За ці гроші купили ще скло захисне та чохол. Можемо рекомендувати магазин та будемо купувати тут інші товари за потреби.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Юлія! Безмежно вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
Вячеслав Роганов рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Акумуляторна батарея OZ Power OZ12V100 12V 100AH AGM, Замовлення №125016

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Вячеслав! Дуже дякую, що ви надали нам зворотній зв'язок. Нам дуже важлива ваша думка, дуже приємно, що ми виправдали ваші очікування і справили гарне враження. З повагою Click.
В моєму випадку з замовленням 5600g виникло непорозуміння стосовно доставки замовлення: на сайті вказано: акція! Безкоштовна доставка, але спеціально не уточнюють куди і як, з'ясувалося що: при отриманні сплачуєте за товар+наложка(20 грн+2% від вартості товару
29 червня 2024 Відповісти
Valentyn Vasylevskyy (valpioner) рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Gaming OC Gigabyte (GV-N408SGAMING OC-16GD), Замовлення №126188

Загалом все чудово, товар приїхав швидко, все працює. До замовлення була акція - безкоштовний SSD єдине що, Hotline показав що безкоштовно дають SSD на +-900GB а по факту дали на +-400GB. Тому інфа на хотлайні дещо не збігалась про цю акцію. Але, як то кажуть, дарованому SSD в зуби не дивляться :) Вибір на покупку саме в цьому магазині був суто через цю акцію.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Валентин! Дуже дякуємо, що залишили відгук! Будемо більш уважні з інформацією, яку надає Hotline. З повагою Click.