Haruka Nanase рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №2164

Дуже задоволена цим магазином. Привітна та компетентна менеджер надала відповідь на всі питання й дала перехідник до зарядки в якості подарунку. Дуже рекомендую.
Александр Козаченко рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №04506

Все добре, магазин ТОП відправили дуже швидко, після замовлення приїхав на наступний день, менеджер молодець кваліфікація відповідна, приємний в спілкуванні. Пишу всій відгук після місяця користування, сам телефон просто вогонь працює дуже добре приїхав повністю в заводських наклейках та плівках, ніяких нарікань щодо продавця немає. Бажаю мирного неба та великих продажів. Дуже дякую.
Ivannan рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №2137

Доставили за 1 день з можливістю розпакувати телефон і протестувати.
Viktor рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 16/256GB Black, Замовлення №2149

Андрей Мазун рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black, Замовлення №2134

Дуже швидко та без усяких проблем замовив, отримав, вирішив всі питання! Магазином цілком задоволений!
Oliveshka рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Jade Green, Замовлення №2109

Покупав вперше на цьому сайті. Швидко відповіли на всі запитання, додатково порекомендували перехідник та оперативно відправили. Можу рекомендувати
Oksana Siminko рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №2139

Ціна на сайті була актуальна, телефон був в наявності. Надали вичерпну порівняльну характеристику 2 моделей, відповіли на всі питання. Магазин рекомендую на всі 100%. Ціна+приємне обслуговування+маленький бонус)))
Марія Мисан рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №04546

Купила телефон. Все відбулось досить швидко. Оглянула, оплатила, забрала. Менеджери максимально комфортні, приємні. Приязно прийняли, відповіли на всі питання, що дуже порадувало. В офісі надзвичайно зручно, дизайн вражає, є комфортабельний диванчик-де можна присісти в очікуванні своєї новинки. Навіть зробили невеличкий подарунок;) Раджу брати продукцію OnePlus саме в них:)
Kseniia Tykhonova рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №04496

Давно приглядалась до магазину, так як хотіла оновити свій oneplus. Приємна ціна, швидка відправка, чудове обслуговування.Маю надію, що телефон буде гарно служити. Окрема приємність, незважаючи, що телефон був перепрошитий на глобальну прошивку, коробка з телефоном були у заводський плівці.
Vidjion рекомендує цей магазин
13 липня 2023