Михаил Товчко рекомендує цей магазин
18 січня 2018

Купив: Реле часу (таймер) ELKO EP CRM-81J/UNI, Замовлення №27

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Заказывал в лавке реле времени через корзину сайта. Оперативно позвонили для уточнения деталей. Цена и ассортимент меня устроили. Заказ пришел быстро. Спасибо, рекомендую.
Відповідь представника «НаноТех»
Здравствуйте ! Благодарны Вам за отзыв! Будем рады помочь Вам снова! Всего наилучшего!
Клос Инна рекомендує цей магазин
17 січня 2018

Купив: Ліжечко для ляльок залізне

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, асортимент

Покупкою задоволена. Все пройшло чудово.
Yura рекомендує цей магазин
6 грудня 2017

Купив: Циркуляційний насос опалення Gross WRS 25/4-180

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Купував насос Gross WRS 25/4-180. Замовлення робив через кошик сайту. У відповідь на замовлення мені зателефонував працівник магазину і підтвердив наявність. Оплачував в день замовлення, отримував на новій пошті.
18 листопада 2017

Купив: Реле часу (таймер) Lemanso LM671 (99411)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Ніна Гола рекомендує цей магазин
3 жовтня 2017

Купив: Реле часу (таймер) Lemanso LM671 (99411)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Перезвонили и доставили быстро, качество товара нормальное, цена адекватная. И придратся некчему. Магазин рекомендую.
12 вересня 2017

Купив: Выключатели в ассортименте, Розетки в ассортименте

Сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Покупал пару розеток и выключателей для офиса. Все отлично подошло, спасибо девушке-оператору. Также благодарен за оперативную доставку.
Паша Индур рекомендує цей магазин
9 серпня 2017

Купив: світодіодний світильник

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

В нанотех придбав світодіодний світильник, ціна влаштувала, замовляв на сайті через кошик, а отримував в магазині на Куреневській 15.
5 серпня 2017

Купив: 4-ая горизонтальная рамка для розеток, Mira компьютерная розетка, Mira розетка б/3, Mira розетка с/з, Mira ТВ розетка

Дома затеяла ремонт в начале весны и под эти цели заказывала розетки, но только сейчас добралась до них. Заказывала в Нанотех через корзину, оплачивала онлайн, получала на новой почте, доставили все позиции и в том количестве, которое заказывала, покупкой довольна, спасибо.
24 червня 2017

Купив: Реле часу (таймер) Lemanso LM680 (99420)

Приобрел розетку с таймером Lemanso LM680 (99420). оплату осуществил дистанционно через интернет. Доставили посредством новой почты через 4 дня после заказа. Спасибо.
9 червня 2017

Купив: комплект розеток

Заказывала комплект розеток в офис, все прошо хорошо, цены устроили, доставили посредством новой почты вовремя.