Tykhon Verygyn рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Ноутбук HP 15s-eq2071ua , Замовлення №2939009150

Якісне та кваліфіковане обслуговування. Товар в наявності за актуальної на сайті ціною. Дякую!
Іван Лучко рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: LEGO 10954 DUPLO My First Поїзд із цифрами – вчимося рахувати Код товару: 494062, Замовлення №2936160693

Дякую за чудову можливість придбати якісну іграшку за вигідною ціною і доставкою
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
ShereKhan не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 квітня 2024

Хотів купити: Флешка SanDisk 32 GB Ultra Luxe USB 3.1 Silver (SDCZ74-032G-G46)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Чомусь на цей товар не можна використати бонусні гривні. В умовах програми лояльності вказано - бонуси можна використовувати на оплату до 30% вартості будь-якого товару, крім покупки в кредит - а я в кредит і не хочу...
Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. З повагою, команда MOYO
Денис рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ 2E DD2000, 2000VA/1200W, LCD, USB, 2XSCHUKO (2E-DD2000), Замовлення №2934545224

Один из немногих магазинов в которых я нашел то что мне нужно, да и еще оплата частями более 3 платежей. Раньше даже не рассматривал этот магазин, но другие более-менее знаменитые просто не дают необходимых условий.
Taras рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Блендер Adresto , Занурюваний блендер Ardesto HBG-800B, Замовлення №2932593453

Олег рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Panasonic RF-2400DEE-K, Замовлення №2929803877

Мій улюблений магазин, завжди в ньому купую. Як завжди все на висоті, вчасно, швидко, безкоштовна доставка, завжди є гарантійний талон. На відміну від деяких інших магазинів, в moyo жодного разу не було такого, щоб на проданному товарі були сліди використання. Рекомендую цей магазин.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
ivan nepran не рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Хотів купити: Samsung HW-Q800B, Саундбар Samsung HW-Q800B

товару не виявилось в наявності пропонували аналоги
Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. На жаль товар закінчився, тому менеджер дійсно пропонував Вам аналог. З повагою, команда MOYO
prosto1maks рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 Ti 16GB GDDR6 GAMING X SLIM WHITE (912-V517-012), Замовлення №2928562685

Все було чітко та швидко, відправили в термін, гарно запакували, все відповідало зазначеній інформіції.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Віктор Горпинич не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 квітня 2024

Купив: Мобільний телефон 2E E240 POWER DS Black, Мобільний телефон 2E E240 Power DualSim Black (680576170088), Замовлення №2929401722 від 02.04.2024

телефон був неробочий
Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Наскільки нам відомо, Ви повідомили стогодні менеджеру ТТН, по якій відправили товар на повернення. Як тільки телефон поступить на склад Вам буде проведено обмін/повернення. З повагою, команда MOYO
Поспілкувавшись з менеджером я чітко зрозумів одне - не мати з мойо справи.... Ви продали уцінений(б-у) неробочий телефон який невмикається і потом розказуєте що я його поламав.
4 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «MOYO» відповів на коментар Віктор Горпинич
Нажаль, навіть самий дорогий товар може мати брак і від цього ніхто не застрахований. Ми ніколи не бросаємо в біді своїх клієнтів і завжди готові допомогти у вирішенні проблеми. Як тільки телефон поступить на склад наш менеджер Вам зателефонує і повідомить подальші дії щодо повернення/обміну.
5 квітня 2024 Відповісти
Віктор Горпинич відповів на коментар MOYO
Давайте судити по поступкам. Я зв'язався з менеджером який в смс зкинув куди відправити брак, я відправив по адресу. Ви товар отримали. Мені перетелефонували написати заяву на повернення - заяву написав відправив емейлом та прикріпив чек (скрін). Через деякий час електронкою отримав чек повернення а коштів так і не отримав. Питання а кошти коли перерахуєте? Дій багато а результату не бачу.
6 квітня 2024 Відповісти
Smirnoffred TV не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Хотів купити: Мобільний телефон Xiaomi 14 12/512GB Black

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. На жаль, товар по такій ціні вже відсутній на складі, є нова поставка товару з новою ціною. Ми є чесні перед своїми клієнтами і чітко вказуємо інформацію, в розділі оплата і доставка: За умови 100% передоплати вартості товарів, ціни в замовленні незмінні. Тобто товар по такій ціні був в обмеженій кількості і був відвантажений за оплаченим замовленням. З повагою, команда MOYO
Так, але це знову таки з вашого боку брехня тому що моєму знайомому що оплатив замовлення на сайті ви просто повернули кошти та нарахували 300грн бонусів зверху. ПЕРЕСТАНЬТЕ БРЕХАТИ СВОЇМ ПОКУПЦЯМ
1 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «MOYO» відповів на коментар Smirnoffred TV
Нажаль не маючи жодних данних про Вашого знайомого ми не можемо підтвердити данну ситуацію.
1 квітня 2024 Відповісти