Meadow рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Gigabyte M27Q Gaming Monitor (M27Q Gaming Monitor), Замовлення №№047991329

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Юлия Соловьева не рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/256GB Gradient Bronze, Замовлення №0203010

Магазин продав смартфон за 11536 грн взагалі без гарантії! Хоча вказано гарантія від виробника, і в магазині стверджували про наявність гарантії. Гарантійний талон відсутній, імей-код на сайті mi.com не знайдено, як гарантійний товар. Повернула. Магазин обманює покупців, нічого не купляйте, якщо не хочете проблем.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Юлія, нам дійсно дуже шкода, що трапилась така ситуація. В цій ситуації нас підвів постачальник. Робота з ним вже проведена. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо
kakovets не рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Sorta Sage

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода що Ви залишилися засмучені. В цій ситуації нас підвів постачальник. Робота з ним вже проводиться, та ми зробимо все щоб подібних ситуацій більше не виникало. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
valminar не рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Хотів купити: Samsung Galaxy S10+ 1sim 128GB Black US

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода що Ви залишилися засмучені. В примітці до цього товару вказано, що це версія для США з відкритою коробкою і там дійсно немає української мови. Співробітник F.ua зв'язався з вами та запропонував версію з мовами які Вам потрібні. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.
Елена Василенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 січня 2023

Купив: №047991686, Пральна машина автоматична Whirlpool FWSD81283BV EE, Замовлення №№047991686

Купила пралну машину Whirlpool FWSD 81283 BV EE, але в комплектації відсутній гарантійний талон та недостовірна інформація на сайті магазину щодо матеріалу, з якого виготовлений бак пральної машини, на сайті вказано що з нержавіючої сталі, а в інструкції, яку я знайшла - з полімеру. Представник магазину відповів, що за комплектаціію відповідає техвідділ. Я хочу повернути пралну машинку, тому що вона не відповідає вказаним характеристикам.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Олена, нам дуже шкода за завдані незручності. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання. Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Обіцяли, що спеціаліст техвідділу передзвонить для вирішення питання, щодо повернення пральної машини, але в обіцяні терміни не дзвонили, мабуть працівникам цього відділу байдуже, що проблеми вони самі і створили, бо не буде ніякої відповідальності.
2 січня 2023 Відповісти
Задоволена відношенням до клієнтів і оперативним вирішенням мого питання. Рекомендую магазин для придбання побутової техніки.
6 січня 2023 Відповісти
mr_goman рекомендує цей магазин
1 січня 2023

Купив: Ліхтар налобний Videx VLF-H045Z 270 Lm 5000 K IP65, Замовлення №047090658

Періодично купую у цьому магазині. Приємно, що є накопичувальна знижка й останточна ціна менша ніж заявлено на хотлайні. Також є оплата частинами від привату та моно. З доставкою пробелм ніколи не було. Рекомендую.
Anatolii Horoshko рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Alpha Industries N-3B Inclement Steel Blue, L (MJN44512C1), Замовлення №065941616

Придбав парку у цьому магазині, оплата частинами моно, доставка кур'єром. Все було чудово, окрім розміру парки, але магазин пішов на зустріч і мені змогли внутрішньо оформити парку поменше без метушні з переоформленням оплати частинами, за що я дуже вдячний магазину. Переоформлення зайняло певний час, але це, на мою думку, абсолютно нормально.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Анатолій, вдячні за відгук. Ми щиро раді, що Ви високо оцінюєте наш сервіс та задоволені якістю нашої роботи. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Кірпіч не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2022

Хотів купити: Навушники TWS OPPO Enco Air White

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що трапилась така ситуація. Дійсно при видачі товару сталась помилка. З цього приводу з працівниками пункту видачі проведена роз'яснювальна робота. Вибачте за завдані незручності. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось. Дякуємо за ваше розуміння!
Товар прибув 30.12.22
30 грудня 2022 Відповісти
Александр Питалев не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Хотів купити: Автомобільний акумулятор AGM Exide EK1050

Заказал аккумулятор. перезвонили подтвердили наличие, цену, оговорили доставку курьером. Через время снова звонят, оказывается товара нет.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олександр, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
eugen.ruban не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Хотів купити: Компресор Intertool PT-0036

Товара нема в наявності. Хоча пишуть, що є. Обманюють. Не раджу.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, на жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо!