32h не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Фонарь налобный BAILONG BL-2188B-T6

Цей товар не отримав по предоплаті у повному обсязі через три дні на сайті F. ua, на гарячій ліній зсилались на експрес доставку якоби це їхній магазин і всі питання до них хоч насайті при повній оплаті зазначено що отримати можна у їхньому відділені на слідуючий день до 18:00. Крім неділі.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль ми не можемо впливати на швидкість доставки замовлень перевізниками. Актуальна дата відправлення товару завжди вказана на його сторінці у нас на сайті. Ваше замовлення було з тих яке Ви могли отримати на нашому пункті видачі вже наступного дня. Адреси пунктів видачі є на нашому сайті. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.
Наталья Зима рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Автомир Автомодель 1:32 Автобус цвет в ассортименте AS-2437, Замовлення №Замовлення №047276842

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Наталя, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Real Deal рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Xiaomi 70mai Air Compressor Midrive TP01, Замовлення №047738680

Замовлення зробив близько 6 ранку, а вже в 15:10 товар був у пункті видачі на Мішуги. Пункт працює навіть при відсутності світла. Ціна на момент покупки була однією з найприємніших по Києву. Залишився задоволений товаром і обслуговуванням. Дякую.
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Андрій рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Жорсткий диск WD My Passport 5 TB Black (WDBPKJ0050BBK-WESN), Замовлення №047236033

Замовляв 2 рази. Все у строки якісно і швидко. З точки зору замовлення - доставка зауважень не було. Рекомендую
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Андрій, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
19 грудня 2022 Відповісти
mishasrp не рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Халатне відношення до всього, один неправильно наклеїв стікер, інший не правильно дав інформацію, третій не може зробити обмін товару, або повернення коштів. У фіналі товар так і не обміняв, і кошти не повернули! Тільки згаяв час, пальне, нерви та сили! Не рекомендую!
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.
19 грудня 2022 Відповісти
Itegnis не рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Хотів купити: Maestro MR-1313

Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовленням трапилась така неприємна ситуація. Через відсутність світла трапилась помилка в інформації від постачальника. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Нам шкода, що покупка не відбулася. Маємо надію на те що все це скоро закінчиться та ми повернемось до нормального життя. Дякуємо за ваше розуміння
16 грудня 2022 Відповісти
Роман Лобанов не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Замовляв автомобільний акумулятор Exide 95 Efb. Двічи впродовж тижня мені підтвердили, що товар є наявності і двічі переносили у часі відправку з посиланням на постачальника. У підсумку через півтора тижня після замовлення подзвонила менеджер і сказала що товару немає в наявності. У підсумку марна трата часу та грошей, оскільки на даний час цей товар значно подорожчав. Не рекомендую цей магазин.
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Роман, перепрошуємо. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо!
13 грудня 2022 Відповісти
Дмитро З не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2022

Купив: Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Zion Black (GP-HC010), Замовлення №047778724

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив зарядний пристрій Gelius GP-HC010, прислали тримач для телефону Gelius GP-CH010. 2ий раз замовив Gelius GP-HC010, попросив оператора щоб перевірили саме зарядку, бо в минулий раз помилилися, прислали тримач для телефону Gelius GP-CH010. Третій раз Gelius GP-HC010 вже не було в наявності. І інші альтернативи цій зарядці зникли з наявності, поки я чекав на замовлення.
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Дмитро, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація. Дійсно виникла помилка при маркуванні товару. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
13 грудня 2022 Відповісти
Так я не зрозумів. Якби ви в 2ий раз перевірили, як я сказав, то був би в мене зарядний пристрій чи ні?
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин» відповів на коментар Дмитро З
На жаль ні, зарядного пристрою дійсно не було в наявності. Помилково тримач був промаркований як зарядний пристрій.
28 грудня 2022 Відповісти
Сергій Бороденко рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Акумуляторні батарейки

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Сергій, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
AlexDVS рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Franke MRX 110-50 122.0598.741, Замовлення №047649189

Не раз заказываю в этом магазине, всё ок. Дозвониться можно. По наличию и срокам отправки товара информируют.