Денис Матюшенко не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Хотів купити: Акумулятор свинцево-кислотний Westinghouse Deep Cycle , 12V, 100Ah, terminal T16, 1шт (WD12-100N-T16, Замовлення №047060263

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовлення було зроблено 13.11.2022 через сайт f.ua. Настуного дня зателофонували і пообіцяли що можна забрати 17.11.2022. 15.11 подзвонили і сказали що замовлення не буде виконано не пояснивши причину. Дякую за те що попередили.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Денис, перепрошуємо. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Yuriy Ustymenko не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray, Замовлення №047226548

Намагаються продати б/у товар під виглядом нового!!! Менеджери магазину на вул. Машинобудівна 44 на зауваження, що коробка не запаяна в плівку і видно що були зняті пломби, каже що це нормально... В свою чергу колцентр каже "постачальник відкрив і перевірив".
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Юрій, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. Виробники вже не використовують плівку у пакуванні смартфонів, з приводу пломб проводимо роботу з постачальником та уточнюємо інформацію. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
EzraMiller не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Leatherman Rebar Coyote Standard в картонній коробці (832406), Замовлення №047523252

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Робив замовлення. Більше ніж за тиждень, товар так і не був відправленний. На 8 день вони тільки створили створили накладку на Новій пошті, та товар до вечора так і не був відпарвлений, замовлення відмінив. Ще з мінусів це техпідтримка. Постійно , що товар ось вже у дорозі, просто тягнучи час. Чекаю повернення коштів. До речі,на самому сайті моє замовлення має статус, що воно все ще у обробці (:
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль, не всі замовлення ми можемо відправляти в той же день або наступний. Частина товарів яка представлена у нас на сайті знаходиться на віддалених складах. Актуальна дата відправлення товару завжди вказана на його сторінці у нас на сайті. Впевнені, що всі майбутні замовлення будуть проходити швидко і вчасно! Дякуємо!
То треба казати честно коли буде доставка,або попереджати що будет затримка, а не брехати у переписці кожен день що замовлення вже відправленно. Ви самі створили з цього проблему
10 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Ви оформили замовлення 02.11.2022 о 17:31, о 17:39 Вам надійшло таке повідомлення- Замовлення 047523252 відправимо Новою Поштою 08 листопада.Візьміть паспорт або права,F.ua. В день відправки (08.11.2022) Ви отрамили повідомлення- Замовлення 047523252 відправлене. Номер декларації 20400303905216(1місце).Візьміть паспорт або права, F.ua. В цей день воно і було відправлене.
10 листопада 2022 Відповісти
Ну це все з ваших слів. У мене не було ніяких повідомлень з Нової пошти. Якби воно було б, нащо я б відміняв замовлення яке вже йде до мене? Я не бачу далі з вами щось тут ще балакать
10 листопада 2022 Відповісти
Shevaalya не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Nokia G11 3/32GB Charcoal, Замовлення №047304595

Сподобалося: наявність

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль, дійсно була помилка в описі товару, яку ми вже виправили. Нам шкода, що покупка не відбулася, а очікування не виправдалися. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Ага, "ошибка"! Про типа ошибку ваш колл-центр знал 4.11.22, и это только по моему заказу, и на вашем сайте я отзыв в тот же день написала - никакой реакции. А как только я написала на хотлайне, то вы тут же прозрели. Эта ошибка называется - "план продаж сам себя не выполнит". Напрасно вы надеетесь, что я побегу делать покупки в магазин, который сознательно меня обманул. Магазинов хватает. Можно купить в другом.
10 листопада 2022 Відповісти
Наталья не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Хотів купити: Ліхтар для кемпінгу Quantum Ліхтар кемпінговий перезарядний QM-FL3010 Pretty LED + Micro кабель USB , Замовлення №047629488

Сделала заказ 04.11 с доставкой на Укрпочту. 07.11 пришел отказ. При этом на пару часов раньше, подруге пришло сообщение, что она сможет забрать заказ в пункте самовывоза. (Заказ сделан 05.11). Отдельное спасибо и привет оператору Виталию. Очень клиентоориентирован(((((((
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Наталя, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. Ми вже провели розмову з нашим співробітником. Гарантуємо Вам що подібних ситуацій більше не станеться. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
valeracoreduo не рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4, Замовлення №047102873

Сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовив Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4, чотири дні обіцяли доставити завтра, на п'ятий день повідомили що товар не доїхав і вибачаються. А головне що зараз у них зарядка в продажу але вже на 300? дорожче, а ніж та за яку замовляв я. Ввічливий але надзвичайно не порядний магазин! НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Телевізійна антена Emos BEN-9016C, Замовлення №029414764

Чудовий інтернет-магазин із привітним персоналом, замовлення пройшло без проблем як і доставка, все працює і приносить тільки задоволення та позитивні емоції, дякую!
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро дякуємо Вам за те що рекомендуєте наш магазин іншим покупцям! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Yurii Ukrayinets не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Kombat Uk Defender Tactical Fleece замість Kombat Uk Recon Hoodie

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Юрій, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. Для розв'язання цього питання напишіть, будь ласка, номер Вашого замовлення в коментарі до цього відгуку. Наша команда обов'язково з Вами зв'яжеться. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
SERJIO-011 не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Хотів купити: Эксцентриковая шлифовальная машина Dewalt DWE6423, Замовлення №047304287

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, дуже шкода, що трапилась така ситуація. На жаль, брак або інший дефект зустрічається у продукції будь-яких виробників, ми не можемо на це впливати, відповідно якість теж не залежить від нас. Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
GerasimV не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Генератор Karcher PGG 3/1 (1.042-207.0), Замовлення №047102911

Сначала подтвердили наличие, взяли полную предоплату, потом перезвонили и с невозмутимым голосом сказали что отгрузка через 40 дней. и оплату будут возвращать 3-4 дня. остался без товара и без денег.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас! У зв'язку з дефіцитом цієї та інших груп товарів, дійсно є затримка в постачанні до 40 днів. Сподіваємось що найближчим часом ситуація в країні стабілізується. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині