taras.petruk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 грудня 2022

Купив: Генератор Stanley SG2400 2.1кВт/2.4 кВт 220В, Замовлення №047748623

Товар був "у наявності" з відвантаженням на наступний день. Замовив і відразу оплатив. Через 11 днів досі не маю генератора. Жодної комунікації ні від інтернет-магазину, ні від поштової служби. В часи, коли генератор - це критична потреба, це абсолютно неприпустимі терміни.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль ми не можемо впливати на перевізників та строки доставки замовлення. По Вашому питанню зв'язались з перевізником та отримали відповідь що доставка запланована на суботу 10.12.2022. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Доставили 10-го. Хочу зауважити, що мій негативний відгук відноситься в першу чергу до поштової служби Meest. З боку інтернет-магазину могла бути краща комунікація, попередження щодо реальних термінів поштової служби (навіть до "затримки" плановий термін отримання був понад тиждень), чи рекомендація обирати іншу поштову службу.
12 грудня 2022 Відповісти
Алексей Харченко не рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Samsung A235 Galaxy A23 6/128GB Peach P., Замовлення №047543969

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовляли телефон. Приїхала коробка на точку видачі з зірваними пломбами. До цього в жодному магазині при покупці такого не спостерігав
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олексій, нам дуже шкода за завдані незручності. Провели бесіду з постачальником з приводу цієї ситуації. Коробка вскривалась для перевірки комплектації, телефон при цьому абсолютно новий. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Kirill рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Ttec PowerSlim 20000мАч, Black (2BB184S)

Купую багато років і досі все виходило вдало - наявність, доставка, якість, підйом на поверх, як треба. Стало не швидко, але такі часи. Хотілося б кращого трекінгу замовлення на сайті.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
bn не рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Обкладинка YES 911100, Замовлення №047941642

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда вже зв'язалась з Вами для розв'язання цього питання. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо!
Vladislav Pashchenko не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: LEWITT LCT 440 PURE, Замовлення №64259-6391792

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Владислав. Нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
kakovets рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Google Pixel 5 8/128GB Just Black

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Николай не рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Аккумулятор 18650 панасоник, Замовлення №047629572

За товар заплачено - товара так и не получил неделя прошла .
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Микола, нам дуже шкода за завдані незручності. Насправді при відправці Вашого замовлення сталась помилка та ми відправили Вам не той товар. Відправка актуального товару відбудеться сьогодні. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Василий Иванов не рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Хотів купити: Кавоварка Grunhelm GEC09, Замовлення №Замовлення 6138547

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Василь, нам дуже шкода, що з вашим замовленням трапилась така неприємна ситуація. Дійсно була помилка в інформуванні Вас про надходження Вашого замовлення на пункт видачі. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Денис Матюшенко не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Хотів купити: Акумулятор свинцево-кислотний Westinghouse Deep Cycle , 12V, 100Ah, terminal T16, 1шт (WD12-100N-T16, Замовлення №047060263

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовлення було зроблено 13.11.2022 через сайт f.ua. Настуного дня зателофонували і пообіцяли що можна забрати 17.11.2022. 15.11 подзвонили і сказали що замовлення не буде виконано не пояснивши причину. Дякую за те що попередили.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Денис, перепрошуємо. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Yuriy Ustymenko не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray, Замовлення №047226548

Намагаються продати б/у товар під виглядом нового!!! Менеджери магазину на вул. Машинобудівна 44 на зауваження, що коробка не запаяна в плівку і видно що були зняті пломби, каже що це нормально... В свою чергу колцентр каже "постачальник відкрив і перевірив".
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Юрій, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. Виробники вже не використовують плівку у пакуванні смартфонів, з приводу пломб проводимо роботу з постачальником та уточнюємо інформацію. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо! Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині