diesel_power рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Батарейка Tecro AAA bat Carbon-Zinc 4шт Extra Energy R03P-4B(UE), Замовлення №043619244

Впервые покупаю в данном магазине, один из не многих магазинов которые могут отправить товар укпочтой, а в других только новой почтой, что дороже и не всегда быстрее с доставкой. Новая фишка хотлайна, что-то там заполняешь и в итоге мне там что-то не понравилось, все мне понравилось, я лично не написал нигде об этом
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
gorlum22 рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Ocean Blue (no NFC), Замовлення №043477628

Отличный магазин с хорошими ценами. Товар качественный и соответствует описанию. Все честно быстро и качественно. Посылка упакована отлично,товар доставили в целостности. Заказом остался доволен. Рекомендую к сотрудничеству!
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Денис Мовчан не рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Хотів купити: Відеокарта ASUS TUF-RX6800XT-O16G-GAMING

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Денисе, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
30 серпня 2023

Купив: G.skill SODIMM 8G DDR4 3200MHz G.SKILL Ripjaws 1.2V CL22 (box) (F4-3200C22S-8GRS) , Замовлення №043855807

Покупка прошла без проблем. Выбрал-заказал-созвонились-получил. Спасибо пункту выдачи на ул. Героев полка Азов, 12.
Fedas рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Twilight Blue, Замовлення №043192830

Ольга Шлапаченко рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Сушарка для фруктів, овочів та м\'яса Ardesto FDB-5321T, Замовлення №№043758326

Дуже швидко передзвонили і в той самий день відправили. Отримала сушарку Ardesto FDB-5321T через день, трохи потерта кришка і на ній маленька тріщина та на продуктивність пристрою це не впливає. Товаром задоволена, працює непогано, нарікань немає, от тільки часто клацає.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Ольго, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
у мене подібна від польського зелмера,ставлю і 1-2 лотки.якщо мало продукції,..років 5 вона у мене.
28 серпня 2023 Відповісти
Дякую! Спробувала на свій ризик 2 - нічого не сталося, дякувати Богу.
31 серпня 2023 Відповісти
руслан петров не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Тонометр автоматичний Longevita BP-102, Замовлення №№043553097

Прийшов танометр не робочий,обіцяли перезвонити,сутку чекаю,ніхто не звонить,сижу і думаю,шо маю робити з неробочим танометром,цікаво чим закінчиться.?
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Руслане, дуже шкода, що трапилась така ситуація. На жаль, брак або інший дефект зустрічається у продукції будь-яких виробників, ми не можемо на це впливати, відповідно якість теж не залежить від нас. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання.
Максим Ж. рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Миша A4Tech V9MA Bloody (Black), Миша Bloody V9M Black, Замовлення №№043457250

Купував вперше в цьому магазині - задоволений. ?
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Максим, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Kindman рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр MECOOL KM7 2/16GB, Замовлення №043152628

Замовлений товар доставлено вчасно. Додатково при покупці в цьому магазині не потрібно сплачувати комісію за післяплату у Новій Пошті, що приємно. Ціна відповідає. Товар новий. Всім задоволений. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
mirosh не рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Keepcup Чашка KeepCup Clear Polaris 227 мл (CCPOL08), Замовлення №043467556

Багато разів купував у цьому магазині, завжди було все добре, але це замовлення було останнім. Товар підробка, і це не здогад а перевірена інформація від відомого постачальника оригінальної продукції австралійської фірми Keep Cup. Куплена чашка в цьому магазині через місяць вже почала протікати, кришка не тримається, більш здешевлений матеріал та форма виробу, в порівнянні з оригіналом. Нажаль, мінус магазин зі списку обраних.