Dualism не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 1000 PRO, Замовлення №043855055

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Купив зарядну станцію на сайті використовуючи оплату частинами монобанк, вніс першу частину оплати. Пообіді мені подзвонили і сказали що виявляється що її вже немає в наявності. Довелось відмовитися від замовлення, після телефонного дзвінка зайшов на сайт і (о чудо) цієї станції в наявності вже не було. Моя рекомендація для покупців перевіряти наявність перед тим як робити подібні замовлення з першим внеском.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, перепрошуємо. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в прайсі від нашого постачальника. Наразі ситуацію вирішено, ми оновили прайс-листи. Нам шкода, що покупка не відбулася, а очікування не виправдалися. Щиро сподіваємося, що всі Ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.
Елена Майская рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Havit Акустическая система HV-SK708 USB 2.0 black (RL068641), Замовлення №043080878

Магазин хороший, відмінно упакували і швидко відправили без будь-яких передоплат.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Олена, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Albano не рекомендує цей магазин

Хотів купити: ХОЛОДИЛЬНИК SIEMENS KG39NXW326

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовленням і товаром трапилась така неприємна ситуація. Дійсно сталась помилка в прорахуванні вартості доставки до квартири. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось.
При оформленні замовлення потрібно дуже ретельно узгоджувати всі умови доставки. При замовленні сказав менеджеру, що є особливості заносу до вантажного ліфту. Це було враховано менеджером у загальну вартість до товару. Служба доставки заздалегідь зателефонувала, і коли я уточнив про особливості заносу холодильника до ліфту, сказала про необхідність додаткової оплати. Однак у загальній вартості вже включено варість заносу товару. Телефоную менеджеру і прошу організувати доставку на інший день без врахування вартості заносу, що усно мені підтверджено. Через годину телефонує служба доставки і говорить, що холодильник привезли... Написав в службу підтримки, що взагалі відмовляюсь від замовлення. Далі телефонує менеджер і перепитує причини відмови від замовлення, для злагодження ситуації пропонує мені бонуси у виді безкоштовної доставки, яка на сайті і так анонсована як акція. Я є постійний клієнтом магазину вже більше 10 років...
12 серпня 2023 Відповісти
plaksiuk не рекомендує цей магазин

Купив: Grohe Vitalio Go 100 (26196000 ), Замовлення №043583512

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, дуже шкода, що трапилась така ситуація. Дійсно, менеджер пункту видачі помилився, та не побачив, що Ваше замовлення оформлене в оплату частинами. Кошти Вам ми вже повернули. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння.
Vitun рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Procraft PWA-20/4 (без АКБ і ЗП), Замовлення №043286395

Хочу щиро подякувати магазину F.UA за якісну роботу! Замовлення надіслали вчасно, зі всіма потрібними документами. На жаль, Procraft значно збрехав у технічних характеристиках свого виробу і при першому ж використанні виявилось, що інструмент заслабкий і не виконує свої функції. Я одразу звернувся до F.UA, щодо повернення замовлення. За 2 дні все вирішили, гроші вже повернули.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Фe Д не рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Grand-X PBG100WB 60000mAh Black

Відсутній у продажу як мінімум вже декілька днів.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Вітаємо! В нас на сайті більше 2-х мільйонів товарів, але на жаль не всі вони постійно є в наявності, якісь з них можуть тимчасово не завозитись в Україну, або можуть вже бути зняті з виробництва, або закінчились в постачальника і ми чекаємо поки їх знову поставлять для продажу. Якщо ви хочете придбати повербанк, можемо спробувати підібрати Вам аналог з тих моделей, які є в наявності (наприклад, https://f.ua/ua/remax/power-bank-remax-rpp-291-80000-mah-white-rpp-291-white.html або https://f.ua/ua/xo/pr168-50000-mah-qc22-5w-043-pd20w-with-emergency-light-black-pr168-black.html) Для цього, будь ласка, зателефонуйте нам на гарячу лінію, або зверніться у зручному для Вас месенджері.
Дмитрий Вербовой не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 серпня 2023

Купив: RJ POZNAN дозатор для рідкого мила окремостоящий, пластик, дерево (RJAC025-03WO), Замовлення №044788977

Замовлення №044788977 від 10 ВЕРЕСНЯ 2022 3 березня відправив товар на повернення, мені запропонували кошти або обміняти товар, я погодився на обмін, він виявися знову з браком. Відправив знову по гарантії 27 березня і запросив повернення коштів. Чекаю вже декілька місяців, вони то говорять шо ФОП був закритий куди я оплачував, тому затримка, то говорять що 30.03.23 я отримав кошти, хоча у банку нічого про це не знають, дзвоню, говорять бухгалтерія розбирається, але чому так довго.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Дмитро, нам дійсно дуже шкода, що трапилась така ситуація. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання. Вибачте за затримку повернення коштів. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось.
RAM рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: РК-монітори ? AOC TFT 31.5 , Замовлення №043699182

Давно пользуюсь услугами этого магазина, очередная покупка, наличие, соответствие цены, возможность проверить товар в точке выдачи. Отлично!
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
TOB_Jaguar не рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Scheppach SG 2500i (5906226901), Замовлення №6360392

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, на жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось. Дякуємо за Ваше розуміння
дуже круто відповідаєте шаблонами , але суть залишається в тому що вам чхати на складену ситуацію і ніяких дій у вирішенні данної проблеми у вас немає!!!! і як надійна компанія ви показали свою жахливу сторону!!!! ((((
26 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин» відповів на коментар TOB_Jaguar
Ще раз перепрошуємо за завдані незручності. В цьому випадку, нас дійсно підвів постачальник, а своєю чергою, ми Вас та хлопців( Нам дійсно дуже шкода, що не змогли вирішити це питання.
8 серпня 2023 Відповісти
Andrii не рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Хотів купити: Відеокарта Sapphire Radeon RX 6600 PULSE (11310-01-20G)

Таке враження, що ціни в магазині ніхто не контролює. 28 482 грн за RX6600, середня ціна якого ~10 тис грн.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, дякуємо за те, що повідомили нас. Помилку на сайті виправлено. Перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.