Mihail Klimnyk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2023

Купив: MZ-V8P2T0BW SSD Накопичувач Samsung 980 PRO 2TB M.2, Замовлення №1sr-20666

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Оплату повернули 2 платежами 27.11 - 50% 29.11 - 50%
29 листопада 2023 Відповісти
GeorgeDr рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 2 TB Titan Gray (MU-PC2T0T/WW), Замовлення №0737118844

EW_Jim не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач TEAM MP34 1 TB (TM8FP4001T0C101), Замовлення №1sr-20512

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовив товар 26.09.2023 з умоами доставки на протязі 25ти робочих днів. Сьогодні 14.11.2023, ще й досі чекаю. Повернути кошти відмовляються, говорять що або очікуйте товар, або гроші повернуться коли він реалізується. Вперше бачу таке відношення. Категорично не рекомендую цей інтернет магазин.
Alexander Privalko рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Пам\'ять TPD38G1600HC11BK, Замовлення №20450805456736

Гарний магазин, привітні і професійні менеджери
roman bakhmut рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків G.Skill 64 GB (2x32GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22D-64GRS), Замовлення №1sr-20480

Магазин рекомендую, замовив спочатку для себе пам'ять, перевірили сумісність додатково і відправили НП. За пару днів замовив ще одну плашку додатково, пішли на зустріч і відправили в суботу до обіду, щоб встигло дійти до Львова наступного дня до обіду. p.s. не забувайте перевіряти ціни на одну плашку, коли замовляєте комплект, можливо буде дешевше.
neichev рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач WD Red SN700 4 TB (WDS400T1R0C), Замовлення №1sr-20477

за доп оплату привезли навіть швидше ніж написано на сайті, що рятує в разі не планової заміни, а раптових поломок. сам ссд приїхав цілий, вже перевірив що працює.
gadeshi рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: SSD KINGSTON Hyper-X Fury Renegade 2TB (SFYRD/2000G, 2шт), Замовлення №20422

Andy рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Samsung T7 Shield 4 TB Black, SSD накопичувач Samsung T7 Shield 4 TB Black (MU-PE4T0S), Замовлення №1sr-20368

Чудовий магазин, мені терміново потрібна була ссд на 4 тб, вибрав самсунг т7 shield. відправили по проханню в той же день хото те було вже 4 година, і на наступний день забрав. Рекомендую, не вистачає ще оплати частинами)) Дякую)
vanya koval не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: WD Elements Desktop 6 TB, Жорсткий диск WD Elements Desktop 6 TB (WDBWLG0060HBK), Замовлення №20259

Сергій Шевченко рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №Не пам'ятаю