Roman Dudnik рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Миша SteelSeries Aerox 3 Wireless Onyx (62612), Замовлення №alprs-13366

Швидка достава та чуткий менеджер. Мишу придбав за найнижчою ціною на ринку! Так тримати!
Danylo Fenchak не рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Хотів купити: Пам\'ять для настільних комп\'ютерів HyperX 64 GB (4x16GB) DDR4 3200 MHz FURY (HX432C16FB4AK4/64)

Товар не поставляли майже 3 місяці, хоча було заявлено , що термін поставки 20-25 робочих днів. Після відмови від товару, не повертають кошти. Нікому не рекомендую
Obi-Wan рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1 TB (MZ-77E1T0BW), Замовлення №1sr-20145

Tethras не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Хотів купити: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (4x8GB) DDR4 4000 MHz Ripjaws V (F4-4000C18Q-32GVK)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Цена товара просто космос 17к против 6к у конкурентов.
Відповідь представника «1SERVER»
Ціну поправили, якщо є потреба купуйте
Oleg Karpov рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Тепловізор ThermTec Cyclops 325, Замовлення №13177

Рекомендую даний магазин !!!!! Порядність, оперативність, якість обслуговування - 1SERVER. Дякую !!!
fufnf рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Trident Z Neo (F4-3600C18D-64GTZN), Замовлення №20113

Відправили в той же день.
Roman не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 квітня 2023

Хотів купити: SSD накопичувач Kingston NV2 2 TB (SNV2S/2000G)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товар довгий час не відправляють, після відмови замовлення не повертають предоплату. Одні обіцянки!. Не рекомендую цей магазин не під яким видом, працюють некомпетентні співробітники.
Проблему вирішено.
5 квітня 2023 Відповісти
Kewl рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING B450M-PLUS II, Замовлення №1sr-20030

Отличный магазин. После оформления заказа связались в считанные минуты, в этот же день отправили. Коробка обернута в пупырку. Материнская плата уже в корпусе системника, все работает. Советую магазин! Буду заказывать ещё
ovoshchnikov.ivan рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-45 (NH.QBCEP.00G), Замовлення №00А3-001906

Хотів купити ноутбук і забрати його в день замовлення. Цей магазин був єдиним, котрий зміг надати мені ноутбук день в день. Для виконання цієї вимоги вони запропонували мені забрати ноут з трохи іншою конфігурацією, але я задоволений. Адже замість райзен 5 в мене тепер райзен 7, ще й за ті ж самі гроші, що я собі закладав в бюджет.
Myroslav Koval рекомендує цей магазин
12 лютого 2023

Купив: Мікрофон студійний, для ПК/ для стрімінгу, подкастів Shure MV7, Замовлення №59000919830341

замовляв мікрофон sure mv7, я сам наплутав з доставкою але магазин пішов максимально на зустріч і відправив те що я попросив, дуже задоволенний, та рекомендую