Анатолий Диляновчкий рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2e Lava Red (55025274)

Все сподобалося дякую магазину. Вчасно, компетентно. Товар відповідає характеристикам.
Відповідь представника «Manzana ®»
Анатолій - доброго дня! Дякуємо за відгук. Працюємо швидко і якісно. Звертайтесь, будемо раді бачити Вас знову!
Max Meoz рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Pro Black (SM-R190NZKASEK)

Хороший магазин, всё было быстро
Відповідь представника «Manzana ®»
Добрый день! Благодарим Вас за отзыв. Всегда стараемся отправить товар как можно быстрее. Рады что Вам понравилось наша работа. Обращайтесь в будущем. Хорошего дня!
TRUED рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: MSI GEFORCE RTX 3060 GAMING Z TRIO 12G

Заказывал в субботу карту, менеджер позвонил для уточнения спустя 15 минут и спустя ещё 3 часа уже отправили новой почтой, очень оперативно, советую этот магазин
Відповідь представника «Manzana ®»
Добрый день! Спасибо за доверие и спасибо за Ваш отзыв! Стараемся работать как можно быстрее и качественно. Обращайтесь, всегда будем рады Вас видеть. Хорошего дня
Paleun рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Навушники Marshall Major IV Bluetooth

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня - дякуємо Вам за відгук. Нажаль через логістичні питання іноді затримуємо відправку. Але сподіваємось що Вам сподобалась якість товару. Ми завжди рекомендуємо перевіряти товар на пошті. Гарного дня!
dvizhok рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Смарт-годинник Honor MagicWatch 2 46mm Charcoal Black (55024945)

Рекомендую, після обіду замовив, на другий день час були у мене.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук. Завжди намагаємось доставити товар якнайшвидше. Раді що Вам сподобалась якість товару. Звертайтесь у майбутньому. Гарного дня!
plax007 рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Huawei watch gt 2 pro

Остался полностью доволен покупкой в этом магазине. Менеджер сразу связался, отправил в оговоренные сроки, получил без проблем. Сами часы полностью оригинальны, материалы корпуса, внешний вид на высоте. За эти деньги ничего лучшего не взять.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук з фото. Наші консультанти завжди раді допомогти, звертайтесь. Гарного дня!
Владислав Чорний рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2 Pro Night Black (55025736)

Покупкой доволен. Заказ быстро оформили. Забрал в тот же день. Спасибо
Відповідь представника «Manzana ®»
Владислав, здравствуйте! Спасибо Вам! За доверие, отзыв и рекомендацию. Мы стараемся. И очень приятно, что наши старания приносят радость. Всегда будем рады Вас видеть, обращайтесь! Хорошего дня!
Vadym Miller рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Стаціонарний медіаплеєр NVIDIA Shield TV Pro (945-12897-2505-101)

Не первый раз пользуюсь этим магазином. Товар качественный, оригинальный. Предоставляют гарантию , которой мне приходилось пользоваться. Персонал приветливый, стараются идти на встречу покупателю . Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Вадим - доброго дня! Вдячні Вам за відгук. Товари, що ми пропонуємо - тільки нові, непошкоджені та працездатні. Раді що Вам сподобалась якість товару. Звертайтесь у майбутньому. Гарного дня!
Dmitriy Zvarych рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Саундбар LG SN5Y

Найкраща ціна, швидка доставка!
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук. Товари, що ми пропонуємо - по кращим цінам в Україні. Раді що Вам сподобалась якість товару. Звертайтесь у майбутньому. Гарного дня!
Макс Мотылёв рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Стаціонарний медіаплеєр NVIDIA Shield TV Pro (945-12897-2505-101), Замовлення №10004204

Всё отлично. Быстро позвонили, приятный менеджер, доставка на следующий день, упаковка. В общем, как и должно быть. Но не без ложки дёгтя. Медиаплеер прислали в заводской коробке и больше ничего. Ни товарного чека, ни квитанции какой-то, ни гарантийного талона. В карточке товара написано "гарантия 12 месяцев". В случае чего, как мне сдать товар по гарантии? И как мне вообще доказать, что этот товар был куплен именно в этом магазине? Не понимаю
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо що залишили відгук. Просимо вибачення за вище зазначену проблему. Можливо під час відправки на пошті не були прикріплені документи до пакування. У найближчій час Вам зателефонує менеджер щоб домовитись про відправку документів. Вдячні Вам за довіру.
Дополнение к ситуации: в течение получаса после отзыва менеджер магазина сам связался со мной, объяснил ситуацию и отправил товарный чек с гарантийным талоном на почту. Благодарю за оперативность, отзывчивость и отношение к клиенту. Очень приятно
1 грудня 2021 Відповісти