scn рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: Marshall major IV Black (1055773), Замовлення №1187

Товар є в наявності, запакований в пломбах , ціна відповідна сайту . Дякую за швидку доставку.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю! Нагадуємо що ми відновили роботу: замовлення приймаються на протязі дня. Пункт видачі працює Пн-Пт з 10:00 до 16:00 (Субота за домовленістю). Доставка по м. Київ та відправка Новою поштою щоденно.
Lighthouse рекомендує цей магазин
14 травня 2022

Купив: Веб-камера Logitech StreamCam White (960-001297)

Спочатку про MANZANA. Від моменту замовлення до отримання (з доставкою в інше місто) не пройшло навіть доби! Так працюють люди, які дбають про своїх замовників! Щиро вдячна Тепер про товар. Чудова камера! Це, звісно, не дзеркалка, а звичайна вебка. Що тішить, так це 60 кадрів. До неї є рідний софт (logi capture). У комплекті відсутній адаптер (USB male to Type C female). Це варто врахувати, якщо ваш пристрій не має відповідного входу. Всім бажаю вдалих покупок
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук. Раді що Вам сподобалась якість товару та швидкість роботи. Звертайтесь у майбутньому. Гарного дня!
Александр Саня рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: Nivona Cafe Romantika 756

Дякую за гарну роботу! Ціна наявність все відповідає!
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю! Нагадуємо що ми відновили роботу: замовлення приймаються на протязі дня. Пункт видачі працює Пн-Сб з 12:00 до 15:00. Доставка по м. Київ та відправка Новою поштою щоденно.
YNachos рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 6/128GB Graphite Gray

androfen рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: nvidia shield tv pro

Спасибо за TV box. Позитив: цена актуальная, наличие на складе, доставка оперативная, стоимость доставки гуманная. Негатив: Некоторые характеристики на сайте указаны не корректно, консультант девушка устала от работы уже с утра , в характеристиках продаваемого товара не разбирается - желание покупать, коммуницировать пропадает, благо переключили на мужчину который ответил на все мои вопросы, спасибо ему за терпение и исчерпывающие ответы.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Виправили характеристики. Менеджер вивчила характеристики товару. Тримаємось!
Ярослава Григорчук рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Xiaomi pad 5 6/128 GB, Замовлення №186639989

Швидко зв'язались і відправили товар з гарантією . Дешевше,ніж в інших магазинах.Рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Ярославо доброго дня. Вдячні Вам за відгук. Раді що Вам сподобалась якість товару та швидкість роботи. Звертайтесь у майбутньому. Гарного дня!
Maksym Molchanov рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: STEELSERIES ARCTIS PRO WIRELES, Замовлення №10004942

Супер магазин, цена вышла ниже на 35% ниже чем в больших маркетах, думал что будет что-то не так, но прислали очень быстро и с гарантиями всё новое и не тронутое. Я в восторге от магазина!
Відповідь представника «Manzana ®»
Максим добрый день. Благодарим Вас за отзыв о нашей работе. Всегда стараемся оформить и отправить заказ как можно быстрее. Оставайтесь с нами. Хорошего дня!
Palanthid рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Oral-B EB10 Stages Power Star Wars 4шт, Замовлення №10004914

Необходимый товар был в наличии по хорошей цене. Быстро подтвердили заказ и отправили. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Manzana ®»
Добрый день, спасибо за доверие и за Ваш отзыв. Стараемся работать как можно быстрее и качественно. Обращайтесь, всегда будем рады Вас видеть! Хорошего дня
Sergey Patrik рекомендує цей магазин
6 лютого 2022

Купив: Xbox series S

Быстрая доставка, качественный товар, покупкой довольны. Рекомендую продавца!
Відповідь представника «Manzana ®»
Сергей, добрый день Спасибо за доверие и за Ваш отзыв. Стараемся работать как можно быстрее и качественно. Обращайтесь, всегда будем рады Вас видеть! Хорошего дня
Алексей Гавловский рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2 Sport (55024474)

Купил часы Huawei GT 2 Sport, всё отлично и всё понравилось. Рекомендую, солидный магазин.
Відповідь представника «Manzana ®»
Олексію, доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь! Гарного дня!