GennadyNK рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: SSD накопитель ADATA XPG Gammix S11 Pro 2 TB (AGAMMIXS11P-2TT-C), Замовлення №33583

Не сподобалося: сервісна підтримка

В целом все не плохо, товар в наличие, отправили оперативно, единственное что подкачало это хоть какие-то документы с товаром, добиться от магазина чек или расходную я так и не смог. В моем случае это не столь важно, гарантия ADATA без документов о покупке действует с даты изготовления, на мой накопитель осталось 4 года, с чеком или расходной было бы 5 лет.
Відповідь представника «НКТ»
Спасибо за отзыв, ошибки проработаем и обязательно исправим.
Александр рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: ASUS rog strix 3070ti

Заказ делал по телефону, набрал ребят, уточнил наличие, карта была последняя и в резерве. Но клиент отказался от нее и я смог сразу же приехать к ним в офис и забрать карту, как раз в тот день курс поднялся, но мне повезло забрать по старой цене которая соответствовала как хотлайну, так и цене на сайте. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «НКТ»
Спасибо Вам за отзыв, ждем вас за новыми покупками
Dmitriy Shostak рекомендує цей магазин

Купив: ASUS TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING, Замовлення №33448

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Зробив замовлення відеокарти в неділю, в понеділок мені зателефонував менеджер з яким ми вирішили питання мого неправильного замовлення і вона приїхала в наступний день. На даний момент відеокарта працює нормально. Нова пошта привезла замовлення цілим і не ушкодженим, запаковано товар було добре . Рекомендую даний магазин (брав через ціну) єдине що не сподобалось це оформлення сайту, а все інше на високому рівні.
Дуже дякуємо за відгук. Будемо завжди раді Вам у нашому магазині
Сергей рекомендує цей магазин

Купив: Системный блок в сборе., Замовлення №Ph000016877

Обратился в компанию NKT для сборки системного блока по моим параметрам. Очень оперативном просчитали цену и уточнили наличие товара. Цена оказалась ниже чем у конкурентов. Точно назвали дату когда приедут недостающие комплектующие , и ровно в назначенное число мне сообщили что мой заказ готов. Так же заказывал сборку системного блока , все сделали четко и быстро с учетом моих пожеланий. Сервис и работа мне очень понравились , рекомендую.
Відповідь представника «НКТ»
Спасибо Вам за отзыв, всегда рады помочь и сделать хорошую цену. Ждем вас за новыми покупками.
Pavel Syrykh рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Відеокарта ASUS GeForce RTX 3080 TUF Gaming OC Edition V2 LHR 10GB (TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING), Замовлення №225 від 18 липня 2022

Все було дуже зручно, підтримка на висоті, але швидкість, швидкість просто вражаючи! Замовив о 17:30, в руках був товар о 19:00. Дякую, що так круто працюєте у такий скрутний час! Рекомендую!
Дуже дякуємо за відгук. Будемо завжди раді Вам у нашому магазині
Макс Мотылёв рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Материнская плата Asus Rog STRIX X570-E GAMING WIFI II, Замовлення №33390

Відповідь представника «НКТ»
Спасибо огромное за доверие, будем и далее рады вам помочь и с ценой и с советом.
Денис Поповский рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Asus rtx 3070 tuf gaming oc

На днях заказал себе видеокарту с магазином связывался в первые товар прислали через 2 дня на один день раньше заявленого срока Видеокарта отлично работает хотя при заказе были опасения по поводу магазина однако никаких проблем не возникло единственный минус который я подметил это не надежно запаковали коробку с видеокартой
Відповідь представника «НКТ»
Спасибо вам за оценку, на счет упаковки проведем дополнительный инструктаж кладовщикам.
Алена Кравченко рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Електрочайник та відпарювач Tefal

Магазин рекомендую! Ціна відповідає заявленій, обидва товари були у наявності. Приїхали вчасно, навіть раніше. Забирала самовивозом, дуже зручне розташування метро КПІ йти біля 15 хв. (зекономила на доставці), зробили знижку при купівлі 2 товарів (невеличку, але дорога окупилась і на морозиво вистачило). Дякую. В офісі є всі умови для огляду та перевірки товару, навіть води у відпарювач налили. Спокійна доброзичлива атмосфера. Хороший магазин, рекомендую.
Відповідь представника «НКТ»
Дякую вам за відгук та чекаємо за новими покупками.
Ратибор Перунов рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Корпус 2E Hexagon (2E-G338)

NGxWinGeR рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: TUF-RTX3080-010G-V2-Gaming, Замовлення №УУ000013121

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Вперше купував щось в НКТ. Сподобався сервіс, проінструктували як здійснити оплату онлайн без додаткової комісії, я просто не розумію хто зараз купує товари такої вартості за готівку, але деякі магазини перед цим дійсно хотіли оплату лише готівкою... Доставка була своєчасна, без запізнень, що теж приємно, не довелося цілий день чекати як це часто в нас буває. Пакування надійне, коробки цілі, пломби заводські, з картою все гаразд, візуально точно новий товар. Дякую!
Відповідь представника «НКТ»
Дякую вам за відгук, дійсно приємно за таку оцінку. Будемо раді, якщо і в подальшому будете до нас звертатись
я так понимаю, вы имеете в виду полную предоплату онлайн? Тогда вы довольно рисковый и доверчивый человек)
19 липня 2022 Відповісти
Не завжди є бажання переплачувати за доставку накладним платежем, а багато магазинів взагалі відмовляються навіть так відправляти. НКТ хоча б вибір надає, при цьому ціна дуже конкурентна залишається. Якщо є можливість сплачувати по факту при отриманні товару без переплат, то звичайно я за такий варіант, але в наших реаліях це не завжди можливо.
Макс Мотылёв відповів на коментар NGxWinGeR
согласен с вами. Просто товар стОит приличных денег, лично я при покупке видеокарты опасался попасть на брак/деньги/сроки. Много читал отзывов на разные магазины, и во многих крутят-вертят то с предоплатами, то со сроками поставок (месяцами), то с возвратом денег либо самого товара. Я раньше сам всегда всё оплачивал заранее, пока не наткнулся на пару горьких случаев, о чем сильно пожалел. Теперь с серьёзными товарами только наложка. "Скупой платит дважды" - это я на себе отлично прочувствовал) надеюсь, с вами такого не случится.