Старый не рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Хотів купити: Philips FC9350/01 пилосос

Відповідь представника «НКТ»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що так трапилось і вам не дістався товар. Нажаль він залишався останній, і його замовили саме перед вами.. Зауважте, що ми працюємо з 10ї години ранку, то на момент оформлення в 7:00 ранку Вашого замовлення, система ще була не оновлена і світила про його наявність. Гарного вам дня
Сергей рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3060 V2 OC Edition 12GB GDDR6 (TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING), Замовлення №34393

Купував тут вперше. Все сподобалось, товар забирав з офісу, привітний персонал. Ціна була сама приваблива, ще й презентували подарунок - за що дуже вдячний!) Коробка була з пломбами, повністю відеокарту ще не розпаковував. Напевно буду радити цей магазин знайомим. Магазину найкращі побажання)
EMUFAN рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Seagate (ST4000VN006), Замовлення №34305

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Покупал здесь впервые, все оформили быстро и четко, цена была одной из самых низких среди проверенных компаний. Единственное НО - неработающий в тот день у них в офисе терминал оплаты, заставил чуток побегать в поисках банкомата.
Max Trush рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: 28, Замовлення №34185

Все доїхало супер швидко, прийнял замовлення миттєво, оплатив на рахунок. Ідеально
Владимир рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C15D-16GVK, Замовлення №УУ000013554

Lyubov Povhan рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: Память для настільних компютерів Amd 8 GB DDR4 2133 MHz (R748G2133U2S-U), Замовлення №34113

Чудовий магазин, товар був у наявності, ціна актуальна, одразу зв'язалися зі мною та відправили, добре упакували.
Дуже дякуємо за відгук. Будемо завжди раді Вам у нашому магазині
kostianu4 рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Видеокарта ASUS TUF-RTX3090-O24G-GAMING, Замовлення №34088

Цена была лучшая (и есть пока), привезли рассчитался, все упаковано с завода в 2 коробки внутри пенопласт, все пломбы, серийник проверил на оф сайте Асус, все официальное. Рекомендую
Відповідь представника «НКТ»
дякуємо за відгук, та будемо завжди раді Вам, звертайтеся
Irina рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Гарнітура T510 BT BLACK JBL

Дуже рада, що знайшла цей магазин. Адекватні ціни. Товар у наявності. Й дуже швидка доставка, я навіть не очікувала. Документи, гарантійний талон - все оформлено та у порядку. Дякую за класний сервіс!!!
Greg рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: ASUS TUF-RTX3080TI-O12G-GAMING, Замовлення №392

Дякую Вам за найкращий сервіс онлайн магазину! Швидкість, оперативність, точність, ціни, відправка – все на найвищому рівні!
Дуже дякуємо за відгук. Будемо завжди раді Вам у нашому магазині
Alexey рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: 2 бездротові миші, Замовлення №33831

Відправили товар доволі швидко, добре запакували, по цінах як і до подорожчання долара
Відповідь представника «НКТ»
Дуже дякуємо за відгук. Чекаємо за наступними покупками.