leshiyleg рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Кофеварка Ardesto ECM-E10B, Замовлення №38733

Магазин , супер, товар отримав чудової якості, не пройшло й суток,рекомендую
2364275 не рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: ЕЛЕКТРОННА КНИЖКА POCKETBOOK 617, BLACK (PB617-P-CIS), Замовлення №37903

Замовлення зробив і через 4-5годин подзвонили його підтвердили. Пообіцяли, що буде наступного дня після обіду, але інформування про доставку відсутнє. На наступний день з'ясовую сам чи доїхало, але на сайті 4 телефони з яких працює 1 чи 2 і то чекати на відповідь 5 і більше хвилин , перенесли доставку ще на день і про його приїзд також дізнавайся як хочеш. В магазині заощадили на терміналі . Магазину ще є куди прагнути, повідомлення опанувати і це наблизить до клієтоорієнтовності.
Max Harit не рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Ardesto GK-STC20, Замовлення №19470

Відповідь представника «НКТ»
Доброго дня. Ви перевірили товар в офісі, ніяких нарікань від вас не поступало. Якщо на вашу думку товар має заводський дефект ви можете звернутися в офіційний сервісний центр виробника, за актом якого ми зможемо вам замінити товар або повернути кошти. Ми не маємо право повернути товар без попереднього огляду сервісного центру
Доброго дня. Шановний представник "НКТ" скажіть будь ласка Ви ж бачите проблему на фотографіях добавлених до відгуку, якщо НІ то можливо приймете гриль та заміните на інший (аналогічний), або повернете кошти? Моя думка: я заплатив кошти за товар яким хотів користуватись (не через певний час, а "вже")...
27 листопада 2022 Відповісти
Artem Kabendio не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Хотів купити: APC Back-UPS 850VA

Товар на сайті висить як є в наявності, але після замовлення кажуть що нема. Проте на сайті досі висить: є в наявності.
krasiukv не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Миша HyperX Pulsefire Dart Wireless, Замовлення №PH000010251

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Anatolkru не рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: LONG WP12-12, Замовлення №37180

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Роман fs рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: APC Easy UPS BV 1000VA, Замовлення №37065

як добре, що існують такі невеличкі "лампові" магазини з персональним відношенням до клієнта.
Влад П рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Відеокарта ASUS GeForce RTX 3080 TUF Gaming OC, Замовлення №37010

Связались оперативно, спустя 2 часа от составленной заявки на сайте. Отправили через 2 часа после обсуждения деталей по телефону. Отличная цена, лучшая на рынке. Товар получил новый. Всё как полагается
Sergey не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: SP10KMAPBKGP280W, Замовлення №17468

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал в пятницу SP10KMAPBKGP280W - 2шт.Пообещали в понедельник выдать на самовывоз. Ближе к 17.00 в понедельник решил узнать статус заказа, сказали свяжется со мной менеджер.Итог перезвонили водителю который должен был забрать товар и сказали что он подорожал. Вывод если бы я не позвонил уточнить статус заказа обратной связи бы не было. Не рекомендую!Пустая трата времени...
Микола Форостенко рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: Відеокарта Asus tuf rtx 3060ti, Замовлення №35786

В черговий раз в магазин порадував ціною та швидкістю доставки, Вже буквально через 2 дні після замовлення я тримав відеокарту в себе в руках дуже вдячний за гарний сервіс та швидку доставку в магазин рекомендую)))