Sergii Shakhrai рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Набір для стрижки Philips HC5650/15 Series 5000 (HC5650/, Замовлення №16592

andriy рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: KINGSTON microSDHC 128Gb Canvas Select+ A1 (R100/W85) +ad (SDCS2/128GB), Замовлення №35674

Все сподобалось: ціна, наявність і т.д.
Iryna Melnykova не рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Хотів купити: Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004), Замовлення №35167

Оформила замовлення на сайті компанії. Товара не було в наявності, але про це я дізналася тільки через 3 дні, коли сама зателефонувала. Жодних повідомлень про відсутність товару та неможливість виконати замовлення не отримала. За період, поки очікувала виконання замовлення, ціни у інших постачальників зросли. Дуже "вдячна" за таку організацію роботи.
Loft Ferum рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Блок живлення Cooler Master MWE 600 White V2 (MPE-6001-ACABW), Замовлення №35502

Купив у магазині блок живлення, чудовий магазин з чудовими цінами. Гране обслуговування та є підтримка у меседжерах.Доволі лояльні працівники. Рекомендую.
Pavlo рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: LOGITECH G102 LIGHTSYNC

Нещодавно купував тут комп'ютерну мишу. Зробив замовлення, у компанії були деякі проблеми із системою, проте замовлення відправили швидко і все пройшло без проблем.
Женя None рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: ВІДЕОКАРТА ASUS GEFORCE RTX 3070 TI 8G (ROG-STRIX-RTX3070TI-O8G-GAMING), Замовлення №34880

Хороший магазин з найнижчою ціною на товар, з привітним персоналом. Товар забрав в день замовлення.
Ihor рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: ASUS TUF RTX 3080

Максимально рекомендую данный магазин. Делают все экспертно и быстро. Это пожалуй самый приятный опыт общения с магазином, который у меня когда-либо был)
servika рекомендує цей магазин
2 вересня 2022

Купив: КАРТА ПАМ\'ЯТІ SANDISK 256GB MICROSDXC C10 UHS-I U3 EXTREME PRO V30 + SD (SDSQXCD-256G-GN6MA), Замовлення №34816

Оплата була зроблена через сайт та швидко відправили. Магазин дуже швидко відпрацював та на наступний день вже отримав товар.
kostyanius рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: КИЛИМОК ДЛЯ МИШІ ASUS ROG SHEATH XXL BLACK BOX (900X440X3ММ) (90MP00K1-B0UC00), Замовлення №34669

хороший магазин, найнижча ціна на хотлайні, ввічливі працівники, гарна комунікація, товар доставили вчасно. дуже задоволений. раджу.
Павло Подрєз рекомендує цей магазин
28 серпня 2022

Хотів купити: ВІДЕОКАРТА MSI GEFORCE RTX3060 12GB GAMING X (RTX 3060 GAMING X 12G), Замовлення №34480

Персонал магазина отзывчевый, компетентный, заинтересованый в продаже товара. Видеокарта была подготовлена к выдачи в указаное время, вместе с необходимыми документами (товарный чек и гарантийный талон). Видеокарту покупал сыну на подарок. Новый владелец доволен, видеокарта соответсвует заявленым параметрам и достаточна для выполнения необходимых задач.