Владислав БИЦЕНКО рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: телефон redme note 11 pro plus 5G 8/256, Замовлення №Номер 333

Телефон прийшов в заводський упаковці,чек і гарантія все було в наявності.Дякуємо!
Petro Strokosh рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон ASUS Zenfone 10 8/256GB Starry Blue, Замовлення №16900

Телефон - супер. Компактний, стильний, шустрий. Дякую менеджерам магазину, все оформили, проконсультували, швидко відправили. Рекомендуватиму Ваш магазин Дякую
Аліна Зікрач рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №94

Давно шукала такий телефон,тут знайшла та задоволена ціною та швидкою відправкою,все працює, Дякую
Serhii Klymenko рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/256GB Obsidian, Замовлення №25

Тетяна Самойленко рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №9

daria kravchenko рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Захисне скло для смартфона ArmorStandart Скло захисне Full Glue Curved Samsung S23 Ultra Black (ARM65464), Замовлення №4115

Замовила Samsung s 23 ultra та захисне скло.Якісне обслуговування та пакування . Повернусь ще обов'язково. Дякую.
Олександр_В. рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 5G 8/256, Замовлення №4101

Відправили дуже швидко. У вечері надіслали, в ранці наступного дня вже прийшло. Прислали те що треба. Смартфон повністю новий, та є гарантійний чек від магазина. Дуже задоволений покупкою, рекомендую.
Евгений_С рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: ASUS Zenfone 9 8/256GB Midnight Black, Замовлення №4092

Заказал вечером, утром набрали, я пропустил (звонок был с городского, а это обычно спам, так я и не беру). Перезвонили после обеда с мобильного, уточнили детали и в тот же день отправили без предоплат. Разрешение на осмотр было. В комплект сами положили переходник на вилку. Гарантийный талон на 1 год и квитанция в наличии. В общем все прошло просто отлично!
Сергей Витальевич рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Замовлення №4034

Все чудово, рекомендую)
Євгеній Сахно рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium (MTUW3), Замовлення №4033

Рекомендую)