Kelar рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Life Q30 Midnight Blue (A3028331), Замовлення №901874

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Т.С. рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: кухонний комбайн Bosch MUM58364, Посудомийна машина Toshiba DW-08T2(S), Замовлення №897290

Шановний колектив "DENIKA"! Дякую за техніку! Все чудово! Доставка трішки задовго, але не ви в цьому винні! Дякую, що в цей нелегкий час ви продовжуєте працювати! Успіхів вам! Мирного неба нам усім і перемоги!!!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння, очікування та теплі слова на адресу нашого магазину! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Litin рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M13 4/64GB Orange (SM-M135FIDU), Замовлення №900262

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня, так все дійсно так як ви пишите. Але звернень від вас не було по цьому питанню. Ми попереджуємо, щоб товар перевірявся на відділенні Нової пошти, тому що не знаємо як транспортна компанія його везла. Бачимо, що ви все таки товар отримали. В подальшому будь ласка дзвоніть на гарячу лінію перед тим як забирати посилку, якщо з нею щось не так. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Я не зрозумів чому я при отриманні маю дзвонити щось уточнювати та до чого тут пошта. Як ви собі уявляєте цей процес коли стоїть черга на пошті, а я буду дзвонити щось уточнювати? Менеджер мав про все попередити заздалегідь, коли з таким трудом дзвонив до мене та пояснювати чому товар знижений в ціні. Ви маєте попереджати прямо на сайті якщо є якісь нюанси.
12 лютого 2024 Відповісти
Oleg рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC600 512 GB (SKC600/512G), Замовлення №899213

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Александр Какорин рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Очищувач повітря Philips AC0850/11, Замовлення №898204

Все супер. Товар був в наявності. Відправка в той же день. Спілкуванням задоволений.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Працюємо оперативно для наших клієнтів. Раді отримати вашу позитивну оцінку. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Ірина Горкава рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Green (SM-S918BZGH), Замовлення №898955

Рекомендую DENIKA.UA! Оперативні відповіді, вся інформація відповідає дійсності, швидка доставка!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Нам дуже приємно отримати ваш позитивний відгук та рекомендації! Звертайтесь ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Vladimir Nakonechniy рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Соковитискач Mesko MS 4126b, Замовлення №894860

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Сергей Ткач рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Блок живлення Chieftec Powerplay 650, Замовлення №897815

knol2005 рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Пылесос Gorenje VCE01SFAWR, Замовлення №897484

Вже не перший раз купляю в цьому магазині, усім задоволений.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Цінуємо вашу довіру та дякуємо за замовлення! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Ta Nya рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12 8/256GB Sky Blue, Замовлення №No894671

Магазин дуже подобається. Гарний та швидкий сервіс. Товар прийшов вчасно.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Нам дуже приємно отримати позитивний відгук про роботу нашого магазину. Дякуємо! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA