Vlad9ck рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: 1more ColorBuds 2, Замовлення №743256

Все супер! Швидко відправили і без передплат. Дякую!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
І Вам дякуємо за замовлення та позитивний відгук! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Tatyana Gorodnyk рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Плита Gorenje G 5112 WF-B, Замовлення №740697

Отримали плиту, підключили. Все працює. В описі на сайті не вказано, що є металева кришка, тому був приємний сюрприз. Про недоліки говорити зарано. Якщо виявляться- напишу додатково.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за інформативний відгук про товар. Будемо раді новим зверненням від Вас! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Користувач не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Барбекю Holmer HCG 14 SM, Замовлення №740189

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовляла Барбекю Holmer HCG 14 SM Дівчина спілкується мовою оккупантів і дуже не чемно, навчіть розмовляти своїх працівників, так само товару за фактом у магазині в наявності немає, тільки підзамовлення ! Не рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за детальний відгук про наш інтернет магазин. Дану проблему обіцяємо усунути. Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Я сподіваюся, магазин мене почув, і менеджер більше не працює! Штраф не допоможе у таких випадках.
8 листопада 2022 Відповісти
Karina рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Мікрохвильова пічь Gorenje, Замовлення №740311

Замовила мікрохвильову пічь, але вона була із браком(не гріла взагалі). Після покупки не пройшло навіть 5 днів, нажаль довелося її повернути, спочатку нам запропонували відправити на діагностику (від 2х тижнів до 40 днів), але через декілька годин після повернення товару мені подзвонили із гарячої підтримки магазину і запропонували або новий товар, або повернення коштів. Декілька років тому я вже замовляла в цьому магазині техніку і була задоволена, бо досі працює.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за детальний відгук про наш інтернет магазин. Товар після діагностики прийняли на повернення так як був заводський брак. Вам повернули гроші, сподіваємося на розуміння і подальшу співпрацю з вами. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Andre Matie рекомендує цей магазин

Хотів купити: Монітор Gigabyte G27QC, Замовлення №742166

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «DENIKA.UA»
>> Моє питання вирішено, в швидкому темпі. Дякую за розуміння! >> Дякуємо за звернення та розуміння з вашого боку. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Моє питання вирішено, в швидкому темпі. Дякую за розуміння!
9 листопада 2022 Відповісти
боб марлі рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Пылесос derma vacuum xerznaen kak dalbwe)

Очень удобно работать с магазином позвонил быстренько уточнили по комплектации. Товар был только под заказ в течение двух недель. Отправили через 10 дней без предоплат на полном доверии.за всё большое спасибо!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді отримати позитивний зв'язок про роботу нашого магазину! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Larisa Korobka рекомендує цей магазин

Купив: Фен BaByliss 6715DE, Замовлення №739570

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Andrei Popov рекомендує цей магазин

Купив: Тепловентилятор Grunhelm PTC-905, Замовлення №738815

Усе добре!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді отримати позитивний зв'язок від Вас! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Світлана Громик рекомендує цей магазин

Купив: Духовка бош HBG635BS1, Замовлення №738880

Магазин на висоті, як завжди, замовляю невперше. Не вистачає інструкції до товару українською мовою.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! Є інструкція російською: https://www.manualspdf.ru/bosch/hbg635bs1/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Светлана Лебедева рекомендує цей магазин

Купив: Вытяжка Akro WK-4 nero 60 black, Замовлення №738966

Созвонились, договорились о поставке, приехало даже раньше срока. Не впервые тут покупаю. Рекомендую магазин
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Цінуємо вашу довіру та рекомендації! До нових зустрічей! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA