Іван Корнійчук рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh Black (VXN4305GL), Замовлення №737199

Оформив замовлення швидко і зручно, доставили оперативно. Якістю обслуговування задоволений
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за позитивний зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Юра Лисик рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Керамічний обігрівач Tc 395

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Semenmotors не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 жовтня 2022

Купив: Монітор Lg 32 MP60G, Замовлення №729874

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказывал на сайте, менеджер сказал, что прийдется ждать 10 дней, я смерился и ждал, прошло 20 дней, а меня каждый дедлайн кормили завтраками, сегодня позвонили сказали, что там ошибка и он приедет через 2 недели. ( Связался менеджер, решили вопрос, произошла ошибка все уладили, договорились)
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Добрий день, дякуємо Вам за розуміння, сподіваємося на подальшу співпрацю в майбутньому. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Авк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 жовтня 2022

Хотів купити: Тепловелятор, Замовлення №738631

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

На сайті написано є в наявності, по факту ні. На скаргу відразу відреагували, питання вирішили, дякую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня, дякуємо за детальний відгук. В першу чергу, приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. Спасибі Вам за розуміння. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Анастасия Шукун рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Кофемолка Bosch TSM6A013B, Замовлення №No736220

Обожнюю цей магазин, оформлення займає лічені секунди, через 10 хвилин після оформлення вже було сформовано на відправку і через пару годин вже відправлено поштою, феноменальна швидкість!) Якщо хочете отримати товар швидко, якісно і за приємну ціну, Вам однозначно в Деніку!??
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Нам дуже приємно отримати ваш позитивний коментар про звернення в наш магазин! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Plaalex рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Стабілізатор напруги LVT ACH-1000, Замовлення №736224

Товар був в наявності та, що також має значення, за вигідною ціною. Відправка відбулася в наступний після замовлення день. Отримав прилад дуже вчасно. Покупаю у DENIKA не вперше. Завжди тільки позитивні емоції від якості обслуговування. Дякую співробітників інтернет магазину.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Цінуємо вашу довіру та дякуємо за позитивний зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Евгений Шевченко рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Gorenje MO20A4X, Замовлення №731358

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за інформативний відгук про наш магазин та фото товару! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Игорь рекомендує цей магазин

Купив: Конвектор Термия ЭВНА-1,0/230С2М(ми), Замовлення № 732647

Молодцы..........
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді отримати фото товару в дії та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Andrik-sl500 рекомендує цей магазин

Купив: Пылесос 2в1 (вертикальный+ручной) Deerma Suction Vacuum Cleaner DX118C

Покупкой доволен! Всего самого хорошего! Удачи!
Марина Приймак рекомендує цей магазин

Купив: Зовнішній акумулятор Power Bank Xiaomi 20000, Замовлення №734895

Доставка своєчасна. Товар в оригінальній, щільній, не ушкодженій упаковці. Товар перевірили- працює. Термін використання товари ще лише 2дні.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок про товар! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA