Віталій Нижник рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №738891

Надійний магазин, вже не вперше тут купую. Цього разу лиш була невелика заминка з відправкою товару, але все вирішилось. Товар прийшов, оригінал, новий, все запаковано, все як має бути. Ну і ще з плюсів можна виділити ціну - трішки нижче, ніж у інших.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за довіру та детальний відгук про звернення в наш магазин! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Windi Go рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Maxmark MK-TRM71800 термос, Замовлення №740207

Великий вибір товару, незважаючи на важкі часи. Швидке відправлення, за що окрема дяка. Адекватні ціни.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та ваш приємний відгук про наш магазин! Працюємо для Вас! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Олексій Константинов рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 листопада 2022

Купив: Apple EarPods with Mic, Замовлення №740699

Герман Кисіль рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Графический планшет Huion Inspiroy H430P, Замовлення №20400303013329

Очень понравилось, пришло за 3 дня вместо 2 названых недель! Полная комплектация не дорого в прочем круто! Всем советую правда.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді, що Вам сподобався товар та наше обслуговування! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Наталия Новикова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 листопада 2022

Хотів купити: Жорсткий диск Silicon Power Armor A15 SP010TBPHDA15S3K, Замовлення №740883

Информация по наличию на сайте и на хотлайне не соответствует действительности. После оформления заказа наличие на сайте меняют и звонят сообщить, что закончился товар. Спустя некоторое время товар опять появляется в наличии, даже цена меняется на +-30 грн, но после повторного оформления ситуация повторяется. Товара как не было, так и нет. Магазин не рекомендую, пустая трата времени.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
>>После отзыва связались представители магазина, извинились за ситуацию и предложили скидку на следующий заказ. Приятно, что не проигнорировали обращение. Считаю, что проблема решена, хоть и не покупкой желаемого товара) >>Добрий день. Вдячні за розуміння, сподіваємося на повторне звернення до нас. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
4 листопада 2022 Відповісти
Віталій Ланецький рекомендує цей магазин

Купив: Gorenje K15DWW, Замовлення №735388

Замовлення,оплата товару,доставка товару все на достойному рівні. Ще важливо,що інтернет-магазин відкривається державною мовою за умовчанням,а не іноземною. Дякую!
karnegi333 рекомендує цей магазин

Купив: Термопот маэстро, Замовлення №737542

Всё прошло быстро без проблем.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та відгук! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Ірина Дудка рекомендує цей магазин

Купив: Духова шафа, Замовлення №736210

Замовляю в цьому магазині не вперше, дуже задоволена.Ціни нижчі ,ніж в інших магазинах.Рекомендую!
Людмила Лебедева рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Сушка, Замовлення №727898

Двічі робила замовлення, все пройшло Чудово. Дякую і рекоменжую
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Olena Pervunina рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) BASEUS Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01)