Иван рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Термопаста Arctic MX-4 with spatula 4g , Замовлення №1336822

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам, що залишили відгук з фото! Читати від Вас такі теплі слова, для нас як мед! Наша команда старанно працює щодня для того, щоб надавати саме такий сервіс про який Ви пишете. Ми також радіємо, що змогли відповісти Вашим вимогам та залишити у Вас приємні враження після покупки. Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо Вас знову за апгрейдом. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Антон Пахаленко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Материнська плата MSI B450M-A Pro Max II, Замовлення №1333460

Дякую магазину Telemart за якісну допомогу при збірці ПК. Швидко відправили, але загубили охолждення для процесору. Дуже швидко його надіслала, за свій рахунок. Рекомендую цей магазин однозначно!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук з фото! Справді бачимо, що по комплектації процесора у Вашому замовленні виникло непорозуміння! Вдячні Вам, що звернулися до нас та оцінили те, як швидко ми змогли залагодити питання! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
User48163475 рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G, Замовлення №1337937

Дякую, гарно працюють, ввічливий персонал, є підтримка та гарантія і швидка доставка Перше моє замовлення, повністю задоволений
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що залишили відгук! Раді, що Ваше перше замовлення пройшло вдало та задовольнило Ваші очікування! Бажаємо Вам приємного та тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Евгений Сасин рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL orange Black (HTK-520), Замовлення №1309321

Владислав дуже добре допоміг з вибором клавіатури, все розповів що цікавило. Користуюся, задоволений, рекомендую цього фахівця.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за такі теплі слова в адресу Владислава та за те, що залишили відгук! Для нас дуже важливо, що ми змогли залишити у Вас приємні враження від покупки! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Паша Бартуліс рекомендує цей магазин

Купив: razer kraken multi platform, Замовлення №idk

Консультант Зенон допоміг мені оприділитись з вибором товару і дав рекомендації що до майбутніх покупок в TELEMART. Також дуже дякую за дружню атмосферу і гарний настрій)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що вирішили підтримати нас відгуком! Для нас це неймовірно важливо! Раді, що Зенон зміг надати Вам якісну консультацію та гарний настрій! Бажаємо Вам, щоб пристрій слугував Вам довго та справно! Завжди раді бачити Вас в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Viktor Pliekhov рекомендує цей магазин

Купив: SSD Disk kingston Fury Renegade 3 D, Замовлення №1337957

Д.День! Роблю вже другий заказ за три дні. Все дуже чітко. Товар на наступний день отримано, з Київа до Одеси. Ніяких передплат. Ніяких наложених платежів. У магазині в Одесі теж все гарно.Весь персонал привітливий і кваліфікований. Придбав ноутбук ASUS ROG STRIX SCAR 16 та SSD DISK. Раджу звертатися до цього магазину.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та такі приємні слова! Раді, що Ви обираєте нас і ми виправдовуємо Вашу довіру! Особливо приємно, що Ви рекомендуєте наш магазин. Бажаємо Вам, щоб ноутбук слугував Вам довго та справно! Завжди раді бачити Вас у нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vadym Kuznietsov рекомендує цей магазин

Купив: Збірка пк, Замовлення №1330526

замовляв збірку потужного пк в телемарті. В наявності були всі комплектуючі. Зібрали швидше, ніж планував. Окрема подяка продавцю Владиславу за професійне коригування по комплектуючим
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що підтримуєте нас таким відгуком! Раді, що Владислав зміг зібрати для Вас ПК в найшвидші терміни та підібрати найкращі комплектуючі! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Oleksandr Oziava рекомендує цей магазин

Купив: Монітор QUBE Overlord C34UQ144, Замовлення №1336543

Купував монітор з уцінкою, заявлено було битий піксель, але його взагалі не видно було при перевірці а ціна майже на 1000 дешевше, відправили швидко, зі мною ніхто не зв'язувався напевно тому що я одразу все оплатив на сайті Загалом магазином задоволений повністю, думаю буду звертатись ще Хочу відмітити великий вибір, є з чого вибрати
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Ми перевірили інформацію по Вашому замовленню, дійсно наші менеджери не телефонували Вам, бо у Вашому замовленні була проставлена позначка "Не телефонувати для підтвердження замовлення". Проте, ми раді, що змогли вдало виконати Ваше замовлення та надати Вас якісний сервіс! Бажаємо, щоб монітор слугував Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дмитро Гальчук рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Ігровий пк на ryzen 5 5600, Замовлення №1336889

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Неймовірно вдячні Вам за відгук з фото! Ваш новенький ПК має чудовий вигляд! Для всієї нашої команди неймовірно приємно, що Ви підтримуєте нас відгуком! Особливо важливо, що Олексій зміг врахувати всі Ваші потреби при збірці ПК та видати найкращий результат! Раді, що змогли посприяти здійсненню Вашої мрії! Будемо чекати Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
eevviill рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Корпус GAMEMAX Kallis M907SE RGB без БЖ Black, Замовлення №1336114

Прийшов корпус без вентиляторів. Подзвонив. Співробітники Телемарту швидко вирішили проблему(дослали вентилятори).
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Так, дійсно інколи можуть траплятися екземпляри з неповним комплектом, але ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами, щоб допомогати вирішувати подібні ситуації. Раді, що змогли залишити у Вас приємні враження від покупки! Нехай корпус слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA