Юрий Юрий рекомендує цей магазин
27 травня 2020

Купив: Кросман ф 4

Очень доволен покупкой, пошла очень быстро, сервис на хорошем уровне
Відповідь представника «BOLOTO»
Здравствуйте. Очень приятно. Спасибо.
Chew_chew рекомендує цей магазин
27 травня 2020

Купив: Рюкзак міський Fjallraven Kanken No.2 Laptop 15 / Dark Olive (23569.633)

Снова купил себе здесь рюкзак марки fjallraven. (FJALLRAVEN Kanken No.2 Laptop 15 - Dark Olive) Относительно магазина - Вы можете рассчитывать на быструю обратную связь и максимально быструю доставку. Мне его доставили в тот же день и даже помогли определиться с цветом :)) Замечаний по-прежнему нет, ребята держат высокий уровень. Поэтому на фоне, только положительных эмоций, мне хочется, чтобы больше людей знало, что есть такой классный магазин. Спасибо, Boloto!
Відповідь представника «BOLOTO»
Добрый день. Спасибо большое! Будем рады быть полезными.
forgeron рекомендує цей магазин
25 травня 2020

Купив: Стіл складаний Tramp Compact 55х40х38 см. Крісло Tramp Simple (TRF-040)

Чудовий магазин. Оперативно проконсультували, оформили замовлення, доставили на наступний день. Лояльність цін, ввічливість персоналу. Обов'язково користуватимусь даним магазином та буду радити друзям і знайомим.
Відповідь представника «BOLOTO»
Дякуємо, бажаємо витрачати більше часу на активний відпочинок!
skarzt рекомендує цей магазин
23 травня 2020

Купив: Стіл садовий Keter Melody коричневый (7290005559969), Стіл садовий Keter Bali стул, коричневый (7290005559952), Гриль вугільний портативний Time Eco Гриль-коптильня угольный, портативный TE-2014-10

Несмотря на неординарное 8-) название магазина все прошло гладко. Изначально по телефону получили подробную консультацию и даже дельный совет. Доставка была организована в удобное время. Нам важно было оплатить карточкой, что было сделано без проблем. И даже со сборкой на месте подсказали. Рекомендую.
Відповідь представника «BOLOTO»
Здравствуйте, большое спасибо, всего наилучшего!
alex kramskoy рекомендує цей магазин
22 травня 2020

Купив: Риболовні аксесуари

Товар якісний. Сподіваюсь на довге користування.
Відповідь представника «BOLOTO»
Дякуємо! Нехай довго служить!
ljon рекомендує цей магазин
19 травня 2020

Купив: terra incognita olimpiia4, Спальний мішок-ковдра з підголівником Terra Incognita Asleep 300 / right, темно-синий, Спальний мішок-ковдра з підголівником Terra Incognita Asleep 300 / left, темно-синий, Рюкзак туристичний Terra Incognita Trial 75 / червоний/сірий, Каремат Terra Incognita Sleep Mat, горчичный

Відповідь представника «BOLOTO»
Дякуємо, бажаємо витрачати більше часу на активний відпочинок!
В поисках сокровищ рекомендує цей магазин
18 травня 2020

Купив: Terra incognito toprock 4

Огромное спасибо магазину, за очень быструю обработку и отправку заказа. особое спасибо за отличные бонусы, которые я выбрал сам, на сайте магазина. Палатка испытана походом и бонусные пила, нож и топор тоже!!! Обязательно буду ещё совершать покупки в этом магазине. Ребята молодцы!!! Хорошо работают.
Наталя Микитеєк рекомендує цей магазин
7 травня 2020

Купив: садова качель

Дуже дякую продавцю за конструктивне замовлення,чудові поради і роз'яснення. Дуже швидко доставили,товар гарно і якісно запакований. Качель просто супер!
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже дякуємо Вам за відгук. Бажаємо приємно проводити час з новим придбанням.
4 травня 2020

Купив: Пикниковый набор

Ruslan Ruslan рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: шолом фулфейс

Магазин пропонує якісні послуги. Я залишився задоволений сервісом і залюбки замовлятиму, за потреби, і надалі товари з цього інтернет-магазину