Victor Gorobets рекомендує цей магазин
6 серпня 2020

Купив: Горелка газовая Tramp с ветрозащитой и 2 картриджа газа

Черговий раз замовляю і дивуюсь наскільки зручно і просто купувати в цьому магазині. Консультант завжди професійно допомагає підібрати товар, зараз це велика рідкість. Більшість читають опис із власного сайту. Дякую за Вашу роботу, Болото!
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже вдячні. Бажаємо Вам гарного відпочинку!
Олег Олійник рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Купив: Спальник Terra Incognita Alaska 450 Right синий

Купував в хлопців все туристичне спорядження, починаючи від гермомішків і волозахисних чохлів до телефона закінчуючи палатками, спальниками і кариматами! Завжди чудова консультація, великий асортимент, суперова ціна і найголовніше надійнісь і швидкість!! Рекомендую всім друзям, реально найкращий магазин!
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже вдячні Вам! Відпочивайте із задоволенням!
lego3z рекомендує цей магазин
20 липня 2020

Купив: Кресло складное Ranger SL-620 (RA 2228)

Доволен обслуживанием: Быстро, четко, доставка по Киеву в день оплаты Не ожидал такого подхода (имею большой опыт покупок в интернетмагазинах) Магазин однозначно рекомендую Спасибо и удачи!
Відповідь представника «BOLOTO»
Большое спасибо! Будем стараться держать планку.
LaYJeL рекомендує цей магазин
14 липня 2020

Купив: Terra Incognita Mountain 80

Замовляв в магазині туристичний рюкзак. Магазином задоволений. Доставили через день після замовлення. Рюкзак супер. В серпні планую в гори, там і випробую його. Також пощастило що в день покупки була акція на грошовий сертифікат, за який можна було придбати інші речі в магазині, тому вирішив докупити ще туристичний посуд. Вийшла чудова знижка. Рекомендую даний магазин.
Всегда будем рады Вам!
Валентин Холод рекомендує цей магазин
7 липня 2020

Купив: Палатка Terra incognita ksena 3, спальники Terra 300

Отличный менеджер - я колебался между вариантами палаток, специалист все доходчиво объяснил, все плюсы и минусы, для каких целей что лучше. Товар получил на следующий день
Відповідь представника «BOLOTO»
Здравствуйте, Валентин. Благодарим. Будем стараться и впредь. Желаем Вам хорошего отдыха!
Yevhen Barsukov рекомендує цей магазин
3 липня 2020

Купив: Палатка terra incognita omega 2

Доволен работой магазина, все выполнено вовремя. Делал покупку впервые и по предоплате. Палатка замечательная, уже прошла пробу, и дождь и ветер
Відповідь представника «BOLOTO»
Здравствуйте. Очень приятно. Спасибо.
Борис Щербатюк рекомендує цей магазин
25 червня 2020

Купив: Палатка + 2 спалника+ рюкзак+....

Не сподобалося: замовлення через корзину

Якість, сервіс, ціни, асортимент - все на найвищому рівні! Оперативна відповідь менеджера, наявність всього асортименту, швидка і безкоштовна доставка порадували. Рекомендую!
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже вдячні. Бажаємо Вам гарного відпочинку!
iRustam рекомендує цей магазин
15 червня 2020

Купив: Vitan шезлонг Мини, зеленая полоса

Второй раз покупаю в магазине мебель ддя кемпинга фирмы Vitan, всем доволен. Благодарю команду магазина.
Всегда будем рады Вам!
29 травня 2020

Купив: Внутрішній намет Terra Incognita Внутренняя палатка для Toprock 4

Оформила заказ на сайте , перезвонили по уточнению деталей буквально через пару минут . Заказ отправили на след день . Покупкой и сервисом обслуживания остались более чем довольны !!!
Відповідь представника «BOLOTO»
Здравствуйте, большое спасибо за высокую оценку нашей работы!
Dmitriy kiev рекомендує цей магазин
27 травня 2020

Купив: Kater rattan planter, Замовлення №Cater rattan planter

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail