Оксана Стадник рекомендує цей магазин
29 липня 2021

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Strong Wi-Fi Router 300 (8717185449723), Замовлення №724365

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупкою задоволена, Все швидко ,якісно,просто супер.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Оксана Стадник, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Perinatal Center рекомендує цей магазин
29 липня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Glacier Blue

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Все правильно, все вовремя
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Perinatal Center, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Филипп Терехов рекомендує цей магазин

Купив: Смарт приставка Xiaomi mi box s, Замовлення №720439

Покупаю здесь на протяжении более года. Никогда никаких проблем не было. Быстро принимают заказ и и отправляют на точку выдачи (магазин) очень удобно. Отличный интернет магазин, всем рекомендую. Тем более отличные цены и скидки бывают!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Филипп Терехов, дякуємо за розгорнутий відгук та рекомендації! Будемо раді бачити Вас знову. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
pilotv рекомендує цей магазин

Купив: TV Samsung 43

Всё прошло отлично, заказ был быстро доставлен в точку выдачи и успешно выдан.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
pilotv, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Олег Охремов рекомендує цей магазин

Купив: Смарт-годинник Amazfit T-Rex Pro Steel Blue

Роботою магазину, цілком задоволений. Зв'язалися швидко, товар був в наявності, ціна відповідала заявленій на сайті. В точці видачі біля м. Дарниця на другий день після замовлення забрав товар.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Олег Охремов, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Катя Мельничук рекомендує цей магазин
27 липня 2021

Купив: Смарт-годинник Amazfit T-Rex Pro Meteorite Black, Замовлення №721225

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Все отлично,часами муж остался доволен. Узнали или есть в наличии-пришли и купили. Магазином довольны и товаром тоже.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Катя Мельничук, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
27 липня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Granite Grey, Замовлення №720474

Хороший магазин в Одессе, приятный персонал, уделяют должное внимание.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Андрей Шевченко, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
Олександр Вдовиченко рекомендує цей магазин
26 липня 2021

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Mi Smart Band 4 Black

Заказал у них не первый раз все быстро чётко без заморочек, очень удобно что есть точки выдачи.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Олександр Вдовиченко, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
alexaverkin рекомендує цей магазин
25 липня 2021

Купив: Oppo A74

Купил в этом магазине 2 мобильных телефона, после того, как остался недоволен по личным причинам, "это никак не связано с магазином или качеством товара с этим всё было камильфо", то решил их вернуть. Возврат произошел совершенно без проблем, огромное спасибо.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
alexaverkin, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Геннадий Малышко рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Phantom Black

Обслуживание очень понравилось. Магазин расположен очень удобно-рядом метро. Всем советую покупать в магазине Nofelet.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Геннадий Малышко, дякуємо за відгук та рекомендації! Будемо раді бачити Вас знову. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)