Михайло30 рекомендує цей магазин
12 серпня 2021

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 2 mini Midnight Black

Замовив в цьому магазині, залишився дуже задоволений. Сформував замовлення через кошик, протягом 15 хв мені перетелефонували, підтвердили замовлення і вже на наступний день я забрав годинник на Новій пошті
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Михайло30, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
Владимир Гурский рекомендує цей магазин
11 серпня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Phantom Black, Замовлення №724280

Заказал телефон жене на день рождения. Все прошло на высоком уровне от самого заказа до получения товара. Сам телефон жене очень понравился да и мне тоже. Уже думаю над покупкой такого же смартфона себе. Могу рекомендовать этот магазин для покупок.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Владимир Гурский, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
SergrR_kv рекомендує цей магазин

Купив: Робот-пылесос MiJia Mi Robot Vacuum Mop 1C (UA-UCRF), Замовлення №724094

Заказал робот-пылесос Mi Robot Vacuum Mop, глобальная версия. Забирал самовывозом из магазина в Киеве, ул. Владимирская, 71. Обслуживание понравилось, в магазине есть терминал.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
SergrR_kv, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Віктор Тягур рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Phantom Black, Замовлення №724518

Дякую, поки все чудово :)
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Віктор Тягур, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Miludaschka95 рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Sony, Замовлення №723367

Покупал в nofelet телевізор сони кд 49 8096 ..Обслуживание на высоком уровне.Проверили на месте.Советую!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Miludaschka95, дякуємо за відгук та рекомендації! Будемо раді бачити Вас знову. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Vitaliy Solskyy рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Philips 65PUS9435

Все будо зроблено оперативно і як домовлялися. Дуже задоволений.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Vitaliy Solskyy, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Mr M рекомендує цей магазин
9 серпня 2021

Купив: Фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 NFC Black (UA-UCRF), Замовлення №725883

Передзвони одразу після розміщення замовлення, відповіли на всі мої питання. Товар прибув в обговорені строки, коробка ціла, комплектація - повна, все працює. Гарантійний талон та таварний чек - все в наявності. Покупкою дуже задоволений. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з цим магазином!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Mr M, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Костюкович Дмитрий рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Just Black

Покупал в этом магазине, по причине приятной цены в момент покупки и адекватного месторасположения самого магазина. Всё в комплекте, вилка наша. Приветливая девушка ну и соответственно гарантия в год, что для пикселей в нашем регионе, очень редко. Покупкой доволен. Одним словом, рекомендую.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Костюкович Дмитрий, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
_Gen_ рекомендує цей магазин
6 серпня 2021

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Gradient Bronze (UA-UCRF), Замовлення №2653

Нормальный магазин со средним уровнем цен. Мне было удобно наличие магазина - точки выдачи в Одессе. Слегка напрягло, что доставка неожиданно затянулась на 4 дня. Но порадовало, что товар был запакован в заводскую упаковку, продавец помог проверить внешний вид и работоспособность телефона и только после того как я подтвердил, что все устраивает, взял у меня деньги. Оформил официальную гарантию и выдал чек! Сервис как в солидном магазине!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
_Gen_, дякуємо за відгук! Ми врахуємо всі зауваження та виправимо їх найближчим часом! Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для клієнтів. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Pasagrinko рекомендує цей магазин
6 серпня 2021

Купив: Планшет леново, Дитячий планшет VTech Первый планшет (80-151426)

Магазин хороший)) Рекомендую!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Pasagrinko, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)